جراحی زیبایی سینه شکم

جراحی زیبایی سینه شکم جزو رایچ ترین عمل های جراحی زیبایی می باشند که با توجه به نظر بیمار و اینکه پزشک چه روشی را مناسب میداند انجام خواهد شد ،عملهای جراحی زیبایی سینه شکم به بیمار کمک می کند به اندام مورد نظر خود برسد. جراحی زیبایی سینه قیمت و هزینه آن مهم از مسائل مهمی که مورد توجه  بسیاری قرار گرفته اس ، جراحی زیبایی سینه قیمت و هزینه جراحی سینه وشکم  بسته به جراحی است که این جراحی را انجام میدهد.

 

جراحی زیبایی سینه شکم

 

جراحی زیبایی سینه شکم  کوچک کردن سینه ها(لیپوساکشن)
جراحی زیبایی سینه شکم بزرگ کردن سینه ها (پرتز سینه)
جراحی زیبایی سینه شکم اصلاح افتادگی سینه ( ماستوپکسی یا لیفت سینه)
جراحی زیبایی سینه شکم بزرگی سینه در مردان (ژنیکوماستی)
جراحی زیبایی سینه شکم کوچک کردن شکم (ابدومینوپلاستی)

 کوچک کردن سینه وجراحی زیبایی سینه شکم

لیپوساکشن سینه یکی از روشهایی است که سایز سینه را کمتر میکند که در این روش چربیهای سینه ساکشن شده و حجم سینه کوچکتر میشود ولی افتادگی سینه را برطرف نخواهد کرد پس برای افرادی مناسب است که مقدار زیادی چربی در سینه دارند مانند زنان یائسه و افرادی که جای عمل روی سینه هایشان را قبول نمیکنندو یا اصلاح افتادگی مد نظرشان نمیباشد .همچنین با این روش قبل از عمل نمیتوان پیش بینی کرد که چه چقدر از حجم سینه کم خواهد شد.

روش دیگر برداشتن بافت سینه با برش سینه انجام خواهد شد. برای کوچک کردن سینه از برش های متعدد و متفاوتی استفاده می شود که هر چقدر سینه بزرگتر افتاده تر و  دارای پوست اضافه تری باشد، باید برش وسیع تری هم استفاده شود.

نتیجه جراحی زیبایی سینه شکم  چه خواهد شد ؟ ایجاد سینه هایی کوچکتر سفت تر و بالا کشیده تر میباشد.بسته به روش جراحی برای نهایی شدن فرم سینه ها فرد ممکن است تا یک سال صبر نماید.

بزرگ گردن سینه وجراحی زیبایی سینه شکم

بزرگ کردن سینه از جراحی زیبایی سینه شکم رایج میباشد. گذاشتن پروتز از بهترین روشها برای بزرگ کردن سینه ها می باشد. در این عمل پروتز های مصنوعی برای افزایش اندازه و بهبود شکل سینه ها توسط جراح مورد استفاده قرار میگیرد. پروتزها با سایز های مختلف ساخته میشوند که مهمترین ویژگی  آنها قطرشان و مقدار برجستگی که ایجاد خواهند کرد میباشد پس یک پروتز با یک حجم مشخص شده میتواند با قطر و برجستگی متفاوت تولید شود با این حساب برای هر فرد با هر شکل و فرم سینه میتوان پروتز مناسب فرد انتخاب شود.

روش های دیگر جهت بزرگ کردن سینه استفاده شده مانند داروهای هورمونی تزریق ژل که به دلیل عوارض زیادی که ایجاد میکند روش مناسبی برای افراد نمیباشد. روش جدیدتر تزریق چربی به داخل سینه ها است در این روش چربی گرفته شده از بدن به ناحیه پشت سینه و زیر پوست تزریق خواهد شد. .

افراد مناسب برای جراحی زیبایی سینه شکم در ایران چه کسانی هستند؟

همه خانم ها در هر سنی از این جراحی زیبایی سینه شکم  سود میبرند. این افراد به ۲ دسته دسته بندی میشوند :

۱- افرادی که بافت سینه شان بصورت دو طرفه و یا یکطرفه به اندازه کافی رشد نداشته است سینه ها کوچک هستند و فرد از سایز سینه خود راضی نیست.

۲- افرادی که پس از زایمان دچار کاهش وزن شده اند افزایش سن سینه های آنها کوچک و شل وافتاده شده است.

۳-کسانیکه عدم تقارن و اختلاف سایز و سینه هایشان با یکدیگر تفاوت دارند

۴-افرادی که بعلت سرطان یکی یا هر دو سینه شان از بدنسان برداشته شده است.

نتیجه جراحی زیبایی سینه در ایران : ایجاد سینه هایی سفت و محکم و به سمت بالا است.بسته به روش جراحی برای نهایی شدن فرم سینه ها گاهی تا چند ماه باید فرد صبر کند.انجام هر گونه روتوش یا دستکاری مجدد سینه ها یک سال بعد امکانپذیر است.

 

جراحی زیبایی سینه شکم

 

 

اصلاح افتادگی سینه ها

بیشتر زنان پس از زایمان و شیردهی، بالا رفتن سن وتغییرات وزن تغییراتی در ظاهر سینه هایشان به وجود می آید.در بیشتر موارد حجم سینه کم شده و پوست حالت کشسانی خود را از دست خواهد داد، سینه ها از شکل اول خود خارج شده و سفتی شان کم شده و شروع به شل شدن می کنند و هاله و نوک سینه از جای اصلی شان که در برجسته ترین قسمت سینه قرار دارد به سمت پایین افتاده میشود. به این حالت اصطلاحا افتادگی سینه ها یا پتوز گفته میشود.در شدیدترین نوع پتوز نوک سینه ها در زیر سینه قرار دارد.

روشهای درمانی جراحی زیبایی سینه در ایران

به جراحی اصلاح افتادگی سینه (بیماران بیشتر از اصطلاح کشیدن پوست سینه ها استفاده میکنند) ماستوپکسی گفته میشود. با این عمل سینه های شل شده دوباره به حالت قبل برگشته و بالا می آیند؛ بدون اینکه حجم کلی سینه تغییر کند. حتی بعلت آنکه در این عمل پوست اضافه برداشته شده و بافت سینه بحالت فشرده در می آید سایز سینه کوچکتر به نظر می آید.

در اینجا هم چنانچه بخش بالای سینه ها از بافت خالی شده باشد برای ترمیم  آن از پروتز و یا بافت قسمت زیرین سینه خود بیمار استفاده میشود. برای افرادی که از بزرگی سینه خود رنج میبرند هم میتوان همزمان از پروتز برای افزایش اندازه سینه استفاده کرد.حاملگی مجدد تغییرات شدید وزن افزایش سن امکان دارد سبب شل شدن مجدد سینه ها شوند.توصیه میشود پس از جراحی زیبایی سینه در ایران به صورت دائم از سوتین استفاده نماید.

نتیجه جراحی زیبایی سینه در ایران : ایجاد سینه هایی  به سمت بالا کشیده شده و سفت میباشد.بسته به روش جراحی برای نهایی شدن فرم سینه ها گاهی تا یکسالفرد باید صبور باشد.

بزرگی سینه ها در مردان

ژنیکوماستی یا همان بزرگی سینه در مردان بیماری نسبتا شایعی است و در همه سنین ممکن است رخ دهد.اخیرا بیشتر مراجعین با این شکایت مردان جوانی هستند که از داروهای غیر مجاز در باشگاه های بدنسازی استفاده میکنند.این عارضه می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد.

مصرف برخی از داروها و مواد از جمله کورتونها الکل وبعضی مواد مخدر و همچنین بعضی بیماریهای مزمن و اختلالات هورمونی موجب ایجاد این حالت شود ولی بیشترین علت آن شناخته شده نمیباشد .

گر چه سرطان سینه در مردان کمتر دیده میشود ولی میتواند علت بزرگی سینه هم باشدو به این علت همیشه قبل از جراحی سینه فرد باید توسط پزشک به دقت بررسی و معاینه قرار گیرد.

 

 

 

ژنیکوماستی دو گونه است

۱ سینه هایی که بیشتر بافت آنها از نوع غددی میباشد و چربی کمتری دارند و در لمس سفت تر هستند.

۲ سینه هایی که بافت بیشتر انها از چربی است و در لمس نسبتا نرمتر هستند.

نکته : کیفیت پوست ناحیه و افتادگی سینه ها در انتخاب روش جراحیخیلی مهم است.

 

جراحی زیبایی سینه شکم

 

کوچک کردن شکم

یکی از رایج ترین شکایات افراد در جراحی های زیبایی مشکلات مربوط به ناحیه شکم و پهلو ها است که این افراد از برجستگی و چاقی بیش از اندازه این ناحیه ، شلی وافتادگی پوست شکم و یا وجود ترک های فراوان در پوست شکم خود عذاب میکشند . برای این افرادپیدا کردن لباس مناسب سخت و پوشیدن بسیاری از لباس ها ممکن نمیباشد . در بسیاری از موارد انجام حرکات ورزشی سخت است وگاهی فرد دچار کمردرد و عفونتهای پوستی زیر چین شکمخواهند شد.

 

چهار روش جراحی زیبایی سینه شکم

جراحی آبدومینوپلاستی

جراحی آبدومینوپلاستی بیشتر  برای بیمارانی که دچار افتادگی قابل توجه در پوست و شلی عمده ی عضلانی در ناحیه شکم شده باشند پیشنهاد می شود در این روش جراحی شکم (آبدومینوپلاستی) پوست بیمار از ناف تا زیر شکم (محل تقریبی برش سزارین) به شکل کامل برداشته می شود و برش دور ناف انجام می شود.

درجراحی شکم (ابدومینوپلاستی) این جراحی بیشتر همراه برش و بخیه انجام می شود و روشی عمده برای از بین بردن چربی های اضافه ی شکم است که شکم های شل و آویزان کاندیدای مناسب جراحی شکم می باشند .

جراحی شکم با روش لیپولیزر

روش دیگر برای از بین بردن چربی ها که امروزه مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است روش لیپولیز است این جراحی یک روش جراحی کاملا کم تهاجم می باشد   که موجب تخریب سلول های چربی انباشته  شده در نقاط مختلف بدن می شود.

جراحی شکم با لیپوماتیک

در روش جراحی شکم با روش لیپوماتیک فرد نیاز به برش در شکم  ندارد در این روش به وسیله یک میله فلزی چربی های شکم خارج می شوند که معمولا در این روش می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

 

جراحی زیبایی سینه شکم

 

جراحی زیبایی سینه شکم قیمت

شما با انجام جراحی زیبایی سینه شکم می توانید سینه هایی سفت تر، بالاتر و کشیده تر داشته باشید. وهمچنین بعد از جراحی شکم  می توانید شکم صاف و متناسب با اندام خود داشته باشید اما قیمت جراحی زیبای سینه وشکم به نوع وروش جراحی که قصد دارید انجام دهید بستگی دارد، برای نهایی شدن فرم سینه ها گاهی تا یکسال باید  صبر کنید.

البته هزینه جراحی زیبایی سینه شکم  به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.دربرخی موارد شرایط جسمی بیمار طوری است که باید آزمایشهایی برای جراحی زیبایی سینه شکم  برای اطمینان از سلامت جسمی فرد انجام شود.

جراحی زیبایی سینه شکم نیازمند  به اتاق عمل و مواد بیهوشی است و با توجه به بیمارستانی که  جراحی سینه در آن انجام می شود هزینه جراحی سینه  متفاوت می باشد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =