جراحی بینی تهران

جراحی بینی تهران یکی از جراحی های زیبایی است که در بین مردم به خصوص در میان خانم ها بسیار رایج شده است، قبل از جراحی بینی تهران فرد متقاضی بابد یک سری نکات را بسنجد سپس اقدم به جراحی بینی کند.
جراحی بینی تهران

از جمله نکات مهم قبل از جراحی بینی تهران

شرایط جسمی شما باید برای انجام جراحی بینی تهران محیا شود پس با رعایت نکات زیر این شرایط را فراهم کنید:

هفته قبل از جراحی بینی تهران از کشیدن سیگار و قلیان پرهیز کنید .

آسپرین و داروهای مانند آن مانند پروفن دست کم دو هفته پیش از جراحی بینی تهران نباید مصرف شوند چون تمایل به خونریزی را افزایش می دهند.

در صورتی که سرماخورده اید نوبت جراحی بینی تهران را به تعویق بیاندازید.

با مشورت پزشک داروی گیاهی و یا شیمیایی استفاده کنید .

مانند بسیاری از جراحی های دیگر از ۸ ساعت پیش از جراحی بینی تهران چیزی نخورید.

انواع جراحی بینی تهران

کیفیت پوست بینی یکی از عامل های اصلی مشخص کننده نتیجه نهایی جراحی بینی تهران است. رعایت نکات پس از جراحی بینی تهران هم در رسیدن به نتایج دلخواه بی تاثیر نمیباشد ولی به جرات اصلی ترین عامل یک جراحی بینی تهران تبحر و تجربه ی پزشک جراح میباشد.

عمل بینی استخوانی

بینی های غیر گوشتی به علت مستحکم بودن غضروفشان با جراحی بینی تغییر شکل بیشتری نسبت به بینی های گوشتی پیدا می کنند و تغییرات پایدار تری دارند. در جراحی بینی گوشتی در حدو اندازه ی انتظار ظریف و قلمی نمی شوند، برای پایدار و مستحکم بودن تغییرات در عمل بینی های گوشتی و مستحکم تر شدن غضروف آنها بهتر است از پیوندهای غضروفی استفاده نمود.

ورم بینی های غیرگوشتی پس از جراحی بینی تهران به مدت ۹ ماه تا یک سال ادامه پیدا می کند، در حالی که این زمان در بینی های غیرگوشتی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه است و امکان دارد در مواردی منجر به ایجاد گوشت اضافه شود که برای جلوگیری از آن به بیماران کورتون تزریق می شود.

 

جراحی بینی تهران

عوارض جراحی بینی  گوشتی

عوارض عمل بینی های گوشتی بیشتر از بینی های غیر گوشتی میباشد . به بیان دیگر برای جلوگیری از عوارض جراحی بینی تهران که از جمله آن می توان به مشکل های ظاهری مانند افتادگی بینی و کوچک شدن بیش از حد آن و همچنین اختلال های تنفسی اشاره کرد، بهتر است متقاضیان از مراجعه به افراد غیر متخصص بپرهیزند و در انتخاب جراح خود دقت لازن را انجام دهند.

یکی از راه های راج و متداول برای اینکه بیماری متوجه شود که آیا کاندید مناسبی برای جراحی بینی تهران هست یا خیر ، پیشنهاد میشود یک جلسه مشاوره با یک جراح متخصص واجد شرایط داشته باشند تا آن جراح بینی با بررسی سابقه پزشکی و ویزیت پوست و وضعیت و شرایط بینی از آمادگی ذهنی بیمار و با هدف زیبایی شناسی آگاهی پیدا کند و در صورت نیاز عمل بینی را توصیه نماید .

نکات مهم و مراقبت های پس از جراحی بینی تهران

پرهیز از هر نوع ضربه به بینی در روزه ای اول بعد از جراحی بینی درتهران
استفاده از کیسه یخ مخصوص روی چشم ها که پس از عمل  به فرد داده می شود تا ۲۴ ساعت پس از جراحی برای کاهش تورم ضروری است.
تخلیه ترشحات بینی با فشار تا ۲ الی ۳ هفته بعد از عمل به هیچ وجه نباید انجام گیرد.
طی چند هفته پس از جراحی بینی تهران برای بهتر نفس کشیدن می توان روزانه در چندین نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست وشو داد.
در هفته های اول پس از عمل لازم است از قرار گرفتن در معرض آفتاب دوری کنید.
 تا حد ممکن تا چند هفته بعد از جراحی بینی تهران بهتراست از عینک های آفتابی سنگین استفاده نکنید.
انجام ورزش سنگین تا دو الی سه هفته بعد از جراحی بینی تهران استفاده نکنید.
خوردن غذاهایی که موجب ایجاد حساسیت و خارش پوست می شوند ممنوع است . همچنین خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن طولانی مدت دارند تا هفته ی اول پس از جراحی زیبایی بینی توصیه نمی گردد.
شستن صورت یا حمام کردن به شرطی که پانسمان روی بینی خیس نشود مانعی ندارد.

در سال ۹۷ ممکن است شما جراحی را بشناسید که با ۲ میلیون بینی را جراحی می کند و یا جراحی که ۲۵ میلیون هزینه برای عمل بینی دریافت میکند. اما سوال اینجاست چه هزینه ای معقول میباشد؟

برای بعضی از افراد هزینه جراحی بینی بسیار بالا و چشمگیر میباشد و تنایل دارند هزینه کمتری بایت جراحی بینی خود کنند. اما از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار موثر میباشد توصیه می شود نهایت دقت در انجام عمل و انتخاب جراح صورت گیرد.

جراحی بینی تهران

عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی خوب در تهران

عوامل مختلفی بر قیمت جراحی بینی خوب در تهران تاثیرگذار هستند که به شرح زیر است:

تجربه جراح

با توجه به مهارت و تجربه جراح و سابقه کاری او هزینه ها متفاوت میباشد زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با چالش های زمان عمل بینی آشنایی کامل دارد و قطعا هزینه ی بیشتری را دریافت می کند.

نوع بینی

بینی افراد سهم به سزایی در مشخص کردن قیمت جراحی بینی دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا عمل بینی آنها هزینه بیشتری دارد ولی هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا مقداری کمتر است. همچنین جراحی ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اولیه ) انجام گیرد معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اولیه دارد.

منطقه جغرافیایی

مانند جراحی های دیگر نیز با توجه به منطقه ای که در آن جراحی انجام میشود متفاوت است . به صورت مثال هزینه عمل بینی در تهران با شهرستان های کوچک قابل مقایسه نمیباشد. البته این نکته مهم است که جراحان بینی خوب به دلیل امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها سکونت دارند .

 

جراحی بینی تهران

آیا عمل بینی ارزان ارزشش را دارد؟

جراحی بینی با هزینه ۲ میلیون تومان هم انجام می شود اما این جراحی توسط چه جراحانی انجام می شود؟ جراحی بینی ارزان می تواند عوامل مختلفی داشته باشد. رزیدنت هایی که به تازگی کار جراحی را شروع کرده اند برای کسب تجربه، جراحی ها را با قیمت های بسیار کم در بیمارستان ها انجام می دهند ولی نکته قابل توجه اینکه قطعا چنین افرادی تجربه اینکه با چالش های عمل بینی رو به رو شوند را دارند  و بینی های مشابه بینی فرد را جراحی نکرده اند لذا انجام جراحی رینوپلاستی توسط چنین افرادی می تواند ریسک بالایی را به همراه داسته باشد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =