جراحی زیبایی سینه وشکم

جراحی زیبایی سینه وشکم در بین افراد به خصوص زنان بسیار رایج شده است .افرادی که ازحالت  اندازه و فرم سینه‌های خود رضایت کامل ندارند ، و یا اینکه شکم آنها حالت نازیبا و بزرگی دارند می توانند جراحی سینه وشکم به تناسب اندام دلخواه خود برساند.

جراحی زیبایی سینه وشکم

 همان گونه که می دانید برای بهبود ظاهرو فرم سینه‌های خود می توانید ازلیفت سینه و یا پروتز سینه  استفاده کنید تا سینه هایی زیباتر داشته باشید وبا انجام جراحی های مانند ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک می توانید سایز شکم خود را تا حد زیادی کوچک کنید و احساس خوبی نسبت به بدن خود پیدا کنید.

امروزه جراحی زیبایی سینه وشکم با متدهای زیادی هم برای زنان و هم مردان انجام می‌شود که تاثیرات مثبت زیادی نه تنها بر ظاهر آن‌ها بلکه بر اعتماد به نفس آن‌ها نیز خواهد گذشت.

انواع جراحی زیبایی سینه وشکم

-بزرگ کردن سینه‌ها به وسیله پروتز

-کوچک کردن سایزسینه‌ها

-لیفت سینه‌ها یا ماستوپکسی

-تزریق ژل یا چربی در سینه‌ها

-جراحی کوچک کردن شکم که در اصطلاح همان ابدومینوپلاستی یا تامی تاک است

-لیپوماتیک

-لیپولیزر

جراحی زیبایی سینه قیمت آن

با انجام جراحی زیبایی سینه وشکم  سینه هایی سفت تر، بالاتر و کشیده تر خواهید داشت. بعد از جراحی شکم شما شکمی صاف و متناسب با اندام خود خواهید داشت اما قیمت جراحی زیبایی سینه وشکم به نوع وروش جراحی بیشتر بستگی دارد، برای نهایی شدن فرم سینه ها گاهی تا یکسال بایستی صبر کرد.

همان گونه که می دانید هزینه جراحی زیبایی سینه وشکم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.در برخی موارد شرایط جسمی بیمار به گونه ای است که فرد را مجبور به انجام آزمایشهایی برای جراحی زیبایی سینه وشکم می کند تا  از سلامت جسمی فرد اطمینان حاصل کند.

جراحی زیبایی سینه وشکم نیاز به تجهیزات اتاق عمل و مواد بیهوشی دارد و با توجه به بیمارستانی که  جراحی زیبایی سینه وشکم در آن انجام می شود هزینه جراحی سینه  متفاوت می باشد.

جراحی زیبایی سینه در ایران

با انجام جراحی سینه  شما می توانید نواقص سینه های خود را برطرف کنید به عنوان مثال شما می توانیدسینه های شل شده خود را مجددا شکل بدهید و بالا بیاورید  بدون اینکه حجم کلی سینه  شما دچار تغییرات شود. حتی با وجود این که  در این عمل پوست اضافه سینه برداشته می شود  و بافت سینه به حالت فشرده درمی آید، سینه ها یی کوچکترخواهید داشت.

همچنین اگر سینه شما  شل شده وحجم آن کم شده باشد ولی شکل آن خوب و هاله و نوک سینه در جای مناسب قرار داشته باشند فقط با گذاشتن پروتز می توانید  نتیجه بسیار خوبی از جراحی سینه  بدست آورید.

اگر سینه  شما شل وحجم آن کم شده و هاله و نوک سینه پایینتر از حد طبیعی قرار گرفته باشد ، چنانچه فرد از اندازه سینه خود رضایت نداشته باشد  در جراحی زیبایی سینه و شکم، پوست اضافه برداشته شده و از بافت قسمت زیر سینه جهت برجسته و پر کردن قسمت بالای سینه استفاده می شود.

جراحی شکم

جراحی شکم یک روش جراحی زیبایی و پیکرتراشی است که بیشتر  برای حذف چربی اضافی ناحیه شکم و سفت کردن عضلات و دیواره ی شکم کاربرد دارد.

معمولاً جراحی شکم  برای بیمارانی که مبتلا به بافت شل یا دچار تضعیف شکم بعد از بارداری شده اند روشی مناسب است یا اینکه برخی افراد به دلیل کاهش شدید وزن دچار افتادگی و شلی شکم خواهد شد.ژنتیک و وراثت نیز می‌تواند در داشتن شکم آویزان موثر باشد. بنابراین با انجام جراحی شکم می توانید این مشکلات رارفع کنید.

مدت زمان انجام جراحی شکم

برای انجام جراحی شکم جزئی بین ۱ الی ۲ ساعت زمان لازم است .

هزینه جراحی شکم

هزینه مربوط به جراحی شکم بیشتر به محلی که قرار است جراحی انجام شود متفاوت است حتی در مناطق یک کشور هم می تواند متغیر باشد. هزینه جراحی شکم به عوامل مختلف مثل سن بیماران، وزن و وضعیت سلامت فرد بستگی دارد.

جراحی زیبایی سینه وشکم علاوه بر این عوامل به هزینه‌های دیگری مانند مراقبت پیش و پس از عمل، هزینه‌های تجهیزات، دستمزد جراح، بی‌هوشی و داروهای مصرفی از جمله این هزینه‌های جراحی شکم می باشد.

انواع مختلف جراحی شکم

با انجام جراحی شکم  شما می توانید شکمی صاف وتخت داشته باشید وبه نتیجه دلخواه خوددست یابید. در نتیجه برای زیباتر شدن و کوچک شدن شکم انواع مختلف جراحی شکم وجود دارد که به آن می پردازیم.

در مرحله اول برای داشتن شکمی صاف وازبین بردن چربی های شکم پزشک بعد از معاینه شما تعیین می کند از چه روشی برای جراحی استفاده شود، به طور کلی انتخاب نوع جراحی شکم بر عهده ی متخصص می باشد.

این نکته را  در هر نوع جراحی شکم نباید فراموش کرد که انجام جراحی شکم با توجه به سن فرد و نیز میزان بزرگی شکم و پوست و افتادگی شکم و پهلو برای بیمارمشخص می شود و تنها شخص که به بیمار کمک می کند متخصص زیبایی است.

چهار روش جراحی شکم

جراحی آبدومینوپلاستی

معمولا این جراحی برای بیمارانی که دچار افتادگی قابل توجه پوست و شلی عمده ی عضلانی در ناحیه شکم شده باشند پیشنهاد می شود در این روش جراحی شکم (آبدومینوپلاستی) پوست بیمار از ناف تا زیر شکم (محل تقریبی برش سزارین) به شکل کامل برداشته می شود دراین جراحی برش دور ناف هم انجام می شود.

درجراحی شکم (ابدومینوپلاستی) این جراحی همراه برش و بخیه انجام می شود و یک روش عمده برای از بین بردن چربی های اضافه ی شکم می باشد که شکم های شل و آویزان کاندیدای مناسب جراحی شکم می باشند .

جراحی شکم با روش لیپولیزر

روش دیگری که برای از بین بردن چربی ها امروزه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است روش لیپولیز است این جراحی یک روش جراحی کاملا کم تهاجم است  که موجب تخریب سلول های چربی انباشته  شده در نقاط مختلف بدن می شود.

جراحی زیبایی سینه وشکم

جراحی شکم با لیپوماتیک

در روش جراحی با لیپوماتیک نیاز به برش در شکم  ندارد  این روش توسط  یک میله فلزی چربی های شکم خارج می شوند که معمولا در این روش می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر بدن هم انتقال داد.

 بهترین روش جراحی زیبایی سینه وشکم

جراحی زیبای سینه وشکمدر صورتی بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت که ترکیبی از جراحی های زیبایی برای بیمار توسط جراح انجام گیرد جراحی هایی مانند آبدومینوپلاستی که شامل صاف کردن و کشیدن پوست شکم می باشد ، لیفت و اصلاح  شل شدگی پوست مجموعه ای از جراحی ها می باشند که در زیباسازی شکم وران روش بسیار کاربردی است

 

در کل بیمارانی که  به دلایلی از وضعیت شکم و سینه خود ناراضی باشند و در شکم خود جراحی های ساکشن و لاغری انجام داده اند بهترین کاندید برای جراحی زیبای سینه وشکم خواهند بود و در این جراحی ها آسیب های وارده به پوست در اثر ایجاد لاغری  مانند شل شدگی پوست و ایجاد ترک و چروک در پوست اصلاح و ترمیم می گردد و همچنین فرم سینه ها با جراحی کوچک و یا بزرگ خواهد شد تا با کل بدن هماهنگی متناسبی داشته باشد.

اقدامات لازم قبل از جراحی زیبایی سینه وشکم

حداقل ۱۴ روز پیش از تاریخ جراحی زیبایی سینه وشکم می بایست با مشاوره پزشک معالج استفاده از داروهایی که خواص جلوگیری کننده از انعقاد خون را دارند قطع نمود.

به حداقل رسانیدن مصرف نیکوتین و الکل ۴ هفته قبل از تاریخ جراحی زیبایی سینه وشکم

در صورت وجود آلرژی و یا بیماری در حال معالجه حتما جراح خود را قبل از جراحی زیبایی سینه وشکم  مطلع کنید.

اگر به سرعت و بر اثر ضربات کوچک دچار کبودی می شوید حتما جراح خود را مطلع کنید.

اگر تصمیم به کم کردن وزن و یا باردارشدن دارید حتما جراح خود را  قبل از جراحی زیبایی سینه وشکم مطلع کنید.

انجام دادن ماموگرافی و یا سونوگرافی جهت معاینه بافت سینه پیش از انجام جراحی زیبایی سینه وشکم  توصیه می شود.

جراحی زیبایی سینه وشکم

طول دوره نقاهت جراحی زیبایی سینه وشکم

در هر حال طول دوره نقاهت در افراد مختلف، متفاوت است. به‌طوری که در بعضی افراد بازگشت به حالت طبیعی ممکن است ۲ هفته بیشتر طول نکشد درحالی که در بعضی دیگر به ۳ تا ۴ هفته استراحت بعد از عمل نیاز باشد. ورزش به ترمیم زودتر پوست خیلی کمک می‌کند.

همچنین ورزش باعث برطرف شدن سریع تورم، جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی و کمک به برگشت توان عادی عضلات می‌شود، ولی از ورزش‌های سنگین تا زمان برگشت به شرایط عادی باید اجتناب کرد. اسکار‌ها ممکن است طی ۳ تا ۶ ماه بعد از عمل بسیار زشت باشند، ولی این طبیعی است و انتظار می‌رود اسکار‌ها طی ۹ ماه تا یک‌سال آینده صاف شوند، اگرچه ممکن است هیچ‌وقت کاملا محو نشوند.

 

 

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد که در قسمت زیر به آن ها اشاره شده است

  • پروتز سینه
  • لیفت سینه
  • ماموپلاستی

 

پروتز سینه

اگر سینه های کوچک دارید می توانید با انجام جراحی پروتز سینه به راحتی سینه برجسته داشته باشید  این جراحی در افرادی کاربرد دارد که از فرم و سایز سینه های خود ناراضی می باشند و سینه های کوچکی دارند با قرار دادن پروتز می توان با ایجاد برجستگی دلخواه فرم زیبایی را در سینه خود ایجاد کنند. این جراحی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا برجستگی و خوش فرمی سینه ها در تناسب اندام ، زیبا و جذابیت افراد تاثیر گذار است ، برای انجام جراحی پروتز سینه حتما پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه فراوانی را در این جراحی داشته باشد ، تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

لیفت سینه

علاوه بر پروتز سینه ، جراحی لیفت سینه امرزه جزوه شایع ترین جراحی های سینه  قرار گرفته است ، به طور کلی زنان بسیاری هستند که سینه های افتاده ای دارند ، علت این افتادگی می تواند بدلیل شیردهی به نوزاد، افزایش سن یا ژنتیک باشد . سینه های افتاده در برهم خوردن تناسب اندام بسیار تاثیر گذار می باشد با انجام این جراحی و بالا بردن سینه می توان علاوه بر ایجاد یک فرم زیبا در سینه تناسب اندام ایده آلی را نیز ایجاد کنید . جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان قابل انجام می باشد ، با انجام این جراحی هم می توان افتادگی سینه و هم مشکل نافرم بودن سینه را برطرف کرد .

 

 

 

ماموپلاستی

با جراحی ماموپلاستی می توان سینه های بزرگ را کوچک کرد با ایجاد برش های لازم چربی ، بافت غدد و پوست اضافی توسط جراح برداشته می شود و فرم دلخواه در سینه ایجاد می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =