جراحی شکم چاق

جراحی شکم چاق نوعی عمل زیبایی  برای صاف و کشیده کردن شکم می باشد با انجام این جراحی  پوست وچربی اضافی از شکم تخلیه  خواهد شد وعضلات جدارشکم با این جراحی سفت خواهد شد.

 

جراحی شکم چاق

یکی از دلایلی که افراد جراحی شکم چاق را انجام می دهند بد شکلی ونازیبایی شکم افراد است به طور کلی قسمت هایی ازشکم افراد چاق دارای برجستگی بیش از اندازه ، شلی و افتادگی پوست شکم وهمچنین  وجود چین های در پوست شکم هستند .وجود ترک های در پوست شکم یکی دیگر از علت های انجام جراحی شکم چاق است.

 

 

جراحی شکم چاق مناسب چه کسانی است

جراحی شکم چاق  برای بیشتر افراد ی که اضافه وزن در این ناحیه دارند مناسب است اما این افراد قبل از هر اقدامی باید  سن وزن و قد بیماررا مورد بررسی قرار دهند و روشهای گوناگونی که متناسب برای هرفرد می باشد را برای چاقی انتخاب کنند به غیر از این موارد شرایط جسمی و روحی افراد نیز در نوع روش جراحی شکم تاثیر گذار است. و پزشک شما در ابتدا یک جلسه مشاوره خواهد داشت وبعد از بررسی شرایط شما در جلسه مشاوره بهترین و موثرترین روش فیزیکی و وضعیت کلی بدنی شما پیشنهاد می دهند. بعد از انجام جراحی داشتن شکم صاف، تخت و زیبا باعث رضایت شما خواهد شد.بنابراین روشی که برای جراحی شکم چاق انتخاب می شود نهایت تاثیر را بر بدن فرد خواهد داشت.

 

انجام جراحی شکم چربی

داشتن تناسب اندام ولاغری  از مواردی است که بیشتر افراد به دنبال آن می گردند . بیشتر این افراد برای حذف چربی در ابتدا به دنبال روش های طبیعی می گردند که با کمک این روشها چربی های اضافه بدن خود را از بین ببرند و درصورت موفق نبودن در این روشها تصمیم به جراحی شکم چربی می گیرند.

داشتن اندام ایده آل و رهایی سریع از چربی های انباشته شده در شکم وپهلو،تا چند سال پیش برای افراد چاق یک رویا بوده است.

 

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی روشهای جدید جراحی شکم داشتن یک اندام ایده آل برای افراد چاق دیگر رویا محسوب نمب شود زیرا با انجام جراحی هایی مانند  روش های پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی به راحتی چربی های اضافی بدن از بین خواهد رفت.

جراحی شکم چاق

همان گونه که می دانید لاغری با روش های طبیعی نیازمند  زمان طولانی و صبر وتحمل فرد  است که همین موضوع باعث شده افرادی که به دنبال زمان کمتری برای لاغری باشند ایده آل نباشد.به همین جهت این  افراد به دنبال روش هایی هستند که در کمترین زمان بهترین  نتیجه را کسب کنند .یکی از روش های سریع برای لاغری ورسیدن به اندام ایده آل انجام جراحی شکم چربی است.

 

جراحی چربی های شکم وپهلو

شکم و پهلو ازقسمتهای بدن می باشند که چربی بیشتری نسبت به قسمت های دیگربدن دارند  وبه همین دلیل افراد به دنبال کوچک کردن شکم و پهلو شان هستند تا به تناسب اندام برسند.

 

در چند سال اخیر روش های تهاجمی و کم تهاجمی برای لاغری شکم و پهلو وجود دارد  که رایج ترین روش ها برای رفع چربی شکم انجام جراحی چربیهای شکم وپهلوبا روش لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی است.

شما می توانید از روش های مانند لیپوماتیک ، لیپولیز، اولتراسونیک ، لیپوساکشن برای رفع چربی تمام بدن  خود استفاده کنید.

به عنوان مثال شما می توانید با کمک روش ابدومینوپلاستی حجم بسیار زیادی چربی در شکم و پهلو وچربی موضعی در زیر شکم  را از بین ببرید.

برای انتخاب هر یک از روش لاغری و گرفتن یک  نتیجه خوب از جراحی چربیهای شکم و پهلو به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک وزیبایی مشورت کنید ، زیرا در برخی مواقع جراح برای گرفتن نتیجه بهتر دو روش لاغری را همزمان با هم انجام می دهد .درنهایت میزان چربی بدن مشخص می کند که بهترین روش جراحی برای فرد کدام است. جراح پلاستیک وزیبایی با معاینه شما در جلسه مشاوره  بهترین روش را برای تخلیه چربی شما در نظر می گیرد.

 

 

جراحی شکم چاق و لاغری

درمورد نتیجه جراحی شکم چاق باید گفت که جراحی شکم باعث لاغری کامل شکم شما خواهد شد . وبا انجام جراحی شکم چاق شما می توانید وزن خود را کاهش دهید و همچنین با انجام این جراحی برخی از بیماریهای  شما بهبود می یابد.و می توان گفت که جراحی شکم چاق در بسیاری از مواردمی تواند باعث ازبین رفتن اکثرعوارض چاقی نظیر دیابت شده و اعتماد به نفس افراد را بهبود می بخشد.

 

 

برای جراحی شکم چاقی به کجا باید مراجعه کرد؟

برای انجام جراحی شکم چاق باید به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید وجراح شما باید دارای مدرک جراحی پلاستیک  از مراکز معتبرباشد.

 

جراحی شکم چاق

جراحی شکم چاق و تغذیه

بعد از جراحی شکم چاق تغذیه بر حسب نوع جراحی که فرد انجام داده است متفاوت خواهد بود.

اما این را بدانید که پس از عمل شکم چاق  غذایی که می خوریم باید نرم باشد بعد از جراحی بهتراست با مایعات آغاز به خوردن کنید.سپس از غذاهای سبک می توانید استفاده کنید تا دچار عوارضی مانند تهوع و استفراغ نشوید، بنابراین بهتر است توصیه های پزشک خود را درباره غذا خوردن رعایت کنید.

– حجم کمی غذا در وعدهای غذایی خود مصرف کنید و در هنگام غذا خوردن به خوبی آنها را بجوید.

– سعی کنید در حالت نشسته غذا بخورید.و در محیطی آرام غذای خود را صرف نمایید.

-درحین غذا خوردن آب ننوشید اما مابین وعده های غذای خود به میزان کافی از مایعات استفاده کنید.

– پروتئین هایی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ را در وعده های غذایی خود مصرف کنید.

– ازمصرف انواع شیرینی جات ،  انواع  سس ، نوشیدنی های  گازدار وغذاهای چرب خودداری کنید.بعد از جراحی این رژیم غذایی برای شما به  مرور زمان  عادی  خواهد شد در ابتد ا ممکن است با این روش غذایی دچار محدویت هایی  شوید اما بعد از مدتی به آن عادت خواهید کرد.

 

و در آخر باید گفت بعد از جراحی رژیم  غذایی  خود  را به دقت رعایت کنید و  در  حد  توان  فیزیکی  خود فعالیت بدنی داشته باشید و به طور مداوم ورزش انجام دهید.بطور منظم به پزشک خود مراجعه کنید .تا نتیجه جراحی شکم چاق برای شما حفظ شود.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نه =