جراح سینه خوب

جراح سینه خوب ، باید علاوه  بر دوره جراحی عمومی دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد وهمچنین  مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبربرای این کار کسب کرده باشد ودر زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.

جراح سینه خوب

انجام جراحی سینه در چند سال اخیر به دلایل  مختلف در بین خانم ها افزایش پیدا کرده است. همان گونه که می دانید جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی های حساس به شمار می آید، بنابراین شما باید در پیدا کردن  جراح سینه خوب دقت لازم را داشته باشید و این مرحله جزء مراحل اساسی و تاثیرگذار درداشتن نتیجه مطلوب دارد.بهترین جراح سینه باید مهارت  تجربه لازم را داشته باشد و بدون ایجاد مشکل وعارضه ای بهترین نتیجه را بدست آورد.

همان گونه که می دانید سینه ها در داشتن اندامی زیبا و متناسب در زنان بسیارتاثیر گذار است .و بهترین جراح سینه می تواند موجب افزایش اعتماد  به نفس وزیبایی سینه های خانم هایی شود که سینه های کوچک ، افتاده یا بزرگی دارند .

جراحی سینه

جراحی سینه یکی  از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی سینه است  که افراد با انجام آن می توانند عیوب سینه خود را برطرف کنند تاثیر بسزایی در رفع مشکلات وزیبایی وتناسب اندام سینه بانوان  داشته باشد.

این را بدانید که جراحی سینه برای بانوان انجام می شود اما در مواردی هم برای رفع بزرگی سینه آقایان این جراحی انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی گفته می شود

بعد ازاینکه بیمارشما  جراحی سینه انجام داد ، این جراحی باعث می شود اعتماد به نفس فرد بالا رود که این امر در زیبایی وتناسب اندام سینه افراد بسیار تاثیرگذار است.

بیشتز بیماران  بعد از جراحی سینه رضایت  بالا یی از جراحی خود دارند و بلافاصله پس از عمل نتیجه مشخص می شود .در کل روشهای جراحی عبارت است از  بزرگ کردن سینه های کوچک،  کوچک کردن سینه های بزرگ،    بالا بردن سینه یا لیفت سینه،   کوچک کردن سینه آقایان است.

ویژگی جراح سینه خوب

انتخاب جراح سینه  خوب

اگر قصد انجام جراحی سینه مانند عمل ماموپلاستی ،عمل پروتز سینه و غیره را دارید و به دنبال راهکارهای مختلف  برای پیدا کردن جراح سینه خوب  می باشید باید اگاهر لازم را در این باره داشته باشید.

متقاضیان جراحی سینه باید از این سوالات در مورد جراح خود اطلاعات کسب کنند.

– جراح سینه خوب  کیست ؟

-جراح سینه خوب  دارای چه ویژگی هایی  می باشد ؟

– جراح سینه خوب در ایران چه کسی است؟

در این مقاله به برخی از خصوصیات جراح سینه خوب اشاره شده است که شما را در انتخاب بهترین جراح سینه کمک خواهد کرد.

خصوصیات یک جراح سینه خوب در تهران

-از خصوصیات جراح سینه خوب در تهران  این است که در ابتدا  سلامتی بیماررا در اولویت کار خود  قرار دهد ودر جلسه مشاورهابتدا هدف فرد را از انجام عمل جراحی سینه جویا شود و با توجه به مهارت و تخصصی که در این زمینه کسب کرده است اقدام به درمان و جراحی سینه بیمار بکند.

– جراح سینه خوب  همچنین باید قادرباشد  با انجام روش های مختلف جراحی بهترین فرم را به سینه بیمار بدهد و زیباسازی سینه هر فرد را متناسب با بدن او ایجاد نماید.همچنین افراد می توانند با مراجعه به مطب پزشک با جراح سینه به صورت حضوری مشاوره داشته باشند.

انتخاب جراح سینه خوب

جراح خوب سینه  چه ویژگی دارد

برای اینکه شما از انجام جراحی سینه صدمات و عوارض  کمتری داشته باشید باید جراحی سینه را نزد یک فوق تخصص پلاستیک انجام دهد.جراح سینه باید این ویژگی ها را دارا باشد.

یکی از ویژگیهای جراح سینه خوب این است که ،هدف فرد را ازانجام  جراحی سینه جویا شود و بهترین روش را برای جراحی بیمار انتخاب کند و در جلسه مشاوره یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه دهد.

همچنین جراح سینه خوب  باید تمام سوالات فرد را در رابطه با جراحی سینه با صبر و حوصله پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی  و بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را به بیمار ارائه دهد.

یکی از ویژگی های مهم جراح سینه این است که سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قراردهد.و جراح سینه خوب ،باید اندام و چارچوب کلی بدن بیمار را قبل از هر کاری مورد بررسی  قرار دهد تا بهترین روش را برای ایجاد نتیجه انتخاب نماید.

بهترین دکتر جراح سینه خانم

اگر قصد انجام جراحی سینه دارید  می توانند بهترین جراح سینه خانم را ازبین  دوستان و اطرافیان پرس و جو کنید و یا اینکه  با جستجو دراینترنت لیستی از جراحان سینه موفق را در این زمینه  تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید ودرنهایت بهترین دکتر جراح سینه خانم را انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروید و نمونه کارهای مراجعین قبلی جراح را مشاهده کنید و با نحوه کار پزشک مورد نظر بیشتر آشنا شوید و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنید و میزان رضایت فرد را از نتیجه جراحی جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درستی  را در این زمینه داشته باشید.

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب باید این آگاهی را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه متفاوتی وجود دارد و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد باید بهترین جراح سینه را در این زمینه انتخاب کند .به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی ای انجام می دهند  که موجب به کوچکی سینه آن ها شود این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا میباشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث دچار آسیب دید گی شده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها نیز با این روش  رفع شود.

افراد می توانند به مطب یک جراح فوق تخصص پلاستیک  مراجعه کنند وبیماران قبلی را که عمل  جراحی زیبایی سینه انجام داده اند را از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

قبل جراحی سینه به این نکات توجه کنید

بهتر است قبل از جراحی زیبایی سینه نمونه کارهای بهترین جراح سینه را مشاهده نمایید زیرا جراح سینه باید با کمک روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را برای شما انجام دهد زیرا پزشک شما باید  از پروتزها و برش های مختلفی  برای جراحی استفاده کند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود

دکتر جراح سینه باید  نحوه برش های سینه و اینکه چه پروتزی برای بیمار انتخاب می کند را به بیمار خود توضیح دهد تا  براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای شما انتخاب نماید.

 

 

نقش بهترین جراح  سینه در تهران در نتیجه جراحی سینه

جراح سینه خوب باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم

جراح سینه خوب باید قبل از جراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

 

 

جراح سینه

جراح سینه خوب ،سینه های بیمار را به دقت بررسی می کند و اگرتشخیص دهد که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل از هر اقدامی گوشزد می کند.

جراح  باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید

جراح باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

عوارض جراحی سینه

بعد از انجام این جراحی، ممکن است تا چند ماه در ناحیه نوک سینه، احساس بی‌حسی کنید اما نگران نباشید. بی‌حسی نوک سینه، یکی از عوارض کوتاه مدت جراحی سینه و کوچک کردن سینه است و نشان دهنده وجود مشکلی در این ناحیه نیست.

لازم به ذکر است اگر قصد دارید صاحب فرزند شوید و فرزندتان را تا مدتی با شیر خود تغذیه کنید، بهتر است انجام جراحی را به بعد از زایمان و شیردهی موکول کنید. انجام این جراحی، محدودیت سنی ندارد؛

اما در سنین بالاتر، بعضی از عوارض انجام جراحی سینه با شدت بیشتری سراغ بیماران می‌روند. به وجود آمدن عفونت در زخم‌ها و تاخیر در ترمیم آنها، از جمله عوارضی است که گروه وسیعی از زنان بالای ۵۰ یا حتی ۴۰ سال، بعد از انجام جراحی سینه، با آن درگیر می‌شوند.

جراح سینه

اثرات جراحی سینه

با توجه به نوع جراحی سینه که بیمار انجام می دهد، این جراحی در زیبایی فرد و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد. میزان رضایت بیماران از جراحی سینه معمولا بالا بوده و بلافاصله بعد از عمل نتیجه مشخص می شود. به طور کلی اثرات جراحی سینه عبارت است از:

بزرگ کردن سینه های کوچک (عمل پروتز سینه)

کوچک کردن سینه های بزرگ

بالا بردن سینه(لیفت)

کوچک کردن سینه آقایان (با روش اولترازد ژنیکوماستی)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =