لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر از جراحی های زیبایی تاثیر گذار است که زنان به آن روی می آورند .این جراحی  زیبایی برای  اصلاح و زیبایی سازی لابیا ها انجام می شود در این جراحی متخصص زیبایی ،پوست اضافی در لابیا ها را بر میدارد  و لابیاهای داخلی و خارجیتغییر پیدا خواهند کرد تا ظاهر لابیاها اصلاح شود برای انجام این جراحی  امروزه  پزشکان  از لابیاپلاستی با لیزر برای زیبایی لابیاها وهمین طور  بهبود  واصلاح این ناحیه  استفاده می کنند.

لابیاپلاستی با لیزر

 

لابیاپلاستی با لیزر که تکنیک خوبی برای تنظیم  و هماهنگ سازی اندازه لابیاهای کوچک (داخلی) و بزرگ (خارجی) می باشد لابیا پلاستی با لیزر زیبایی و تقارن لابیاهارا به وجود می آورد.

 

 

از روش لابیا پلاستی با لیزر خانم هایی که در حین رابطه جنسی ناراحتی دارند ویا  با پوشیدن لباس‌های تنگ در این ناحیه  دچار خارش و درد  می شوند و یا افرادی که دراین قسمت دچار تعرق زیادی میشوند و از بوی بد  این ناحیه  ناراضی هستند روش مناسبی است . این روش موجب  می شود لابیاها عملکرد بهتری داشته  و لذت جنسی  در این افراد افزایش یابد.

 

 

لابیاپلاستی با لیزرچگونه انجام می شود

در هنگام انجام لابیاپلاستی با لیزر بیمار نیازی به بیهوشی ندارد  .لابیاپلاستی با لیزر برخلاف روش جراحی دیگر در هنگام  برش از وسایل جراحی استفاده نخواهد شد و تنها از این ناحیه بافت های اضافی برداشته می‌شود.

با انجام لابیا پلاستی با لیزر پزشک در ابتدا بافت اضافه در این ناحیه را جدا میکند و با انجام این نوع لیزر شما می توانید باز سازی و چجوان سازی بافت را داشته باشید   ودر آخر این عمل  بافت باقی‌مانده به وسیله بخیه‌های قابل جذب بسته می شوند.

 

در هنگام انجام لابیاپلاستی با لیزر با برش هایی که متخصص میزند رگ های خونی بسته میشوند و در نتیجه هیچ گونه خونریزی ایجاد نمی شود.درد، تورم و کبودی با این روش کم است.

 

لابیاپلاستی با لیزر

بهبودی با لابیا پلاستی با لیزر نسبت به جراحی های دیگر با سرعت بالای انجام میشود .با انجام لابیا پلاستی با لیزر شما می توانید به راحتی تغییر شکل واندازه ظاهر دستگاه تناسلی پس از  بهبودی کامل ببینید و همچنین لابیاپلاستی با لیزر باعث می شود تولید کلاژن  در این قسمت بالا رود و این کار باعث  افزایش تراکم و انعطاف بافت و عملکرد  این ناحیه میشود .

 

همان گونه که گفته شد لابیاپلاستی با لیزر با بیهوشی انجام نمیشود  وبیشتر تحت بی‌حسی موضعی قابل انجام می باشد.انجام لیزر لابیا پلاستی  به ۱ الی ۱/۵ ساغت زمان نیاز دارد . شما با انجام لابیاپلاستی با لیزر دیگر به بافت های بدن مانند کلیتوریس و مجرای ادراری آسیبی نخواهید رساند و این روش یک روش با ایمنی بالا است که عوارضی هم در بر ندارد.

 

 

 

چرا لابیا پلاستی با لیزر انجام دهیم

 

جراحی لابیاپلاستی با لیزر به دالایل مختلفی برای خانم ها انجام میشود که عبارتند از :

خانم هایی که با پوشیدن  با لباس هایی مثل دامن و شلوار تنگ احساس نارضایتی دارند می توانند باانجام لابیا پلاستی با لیزر این مشکل را برطرف کنند.

خانم هایی که در هنگام رابطه جنسی از ناحیه واژن خود احساس خجالت دارند درحقیقت این زنان  دارای لابیای نامتناسب و نامتقارن  ودر گاهی مواقع لابیاهای بزرگ دارند می توانند لابیا پلاستی با لیزر را انجام دهید.

خانم هایی که در زمان ادرار دچار مشکل شده اند می توانند با انجام لابیا پلاستی با لیزر این مشکل را برطرف کنند.

 

 

جراحی های زیبایی واژن که با لیزرقابل انجام میشود

-انجام جراحی زیبایی در بخش خارجی واژن

– انجام جراحی زیبایی در داخل واژن

 

 

جراحی زیبایی داخلی واژن چگونه است

این جراحی زیبایی داخلی وازن معمولا  برای تنگ کردن واژن به کار میرود، این نوع جراحی برای  خانم هایی که زایمان طبیعی داشته اند و یا افتادگی مثانه دارند مفید است.

 

 

حسن انجام لابیاپلاستی با لیزر

در جراحی لابیا پلاستی با لیزر مانند دیگر جراحی ها از تیغ لیزر استفاده نمیشود ، به همین دلیل این یکی از  بهترین مزیت های انجام لابیا پلاستی با لیزر است از مهمترین مزیتهای لابیاپلاستی با لیزر ، عدم درد و خونریزی است .

لابیا پلاستی با لیزر معمولا به شکل سرپایی انجام میشود و لابیا پلاستی با لیزر یک روش کاملا ایمن می باشد . نواحی لازم برای تابش لیزر قبل از جراحی علامت گذاری میشود.

یکی از مزیتهای مهم لابیا پلاستی با لیزر این است که امواج لیزر برای این جراحی  تنها بر روی نواحی که لیزر انجام میشود تاثیر داردو هیچ آسیبی به بافت‌های دیگر بدن نمی کند . امواج لیزر کمک می کند تولید کلاژن در بدن تحریک شده و بیشتر شود   و جریان خون در ناحیه بهبود یابد وهمچنین از دیگر مزیت های لابیا پلاستی با لیزر جوانسازی لابیا و برطرف شدن شلی لابیا میباشد.

 

پس از تابش لیزر لبه های اضافه  با بخیه جذبی بسته خواهند شد .با توجه به اینکه لابیاها دارای عروق زیادی هستند  استفاده از لیزر روشی بسیار ایمنی و با تهاجم کم است . تجربه و مهارت جراح لابیاپلاستی با لیزر در نتیجه لابیاپلاستی با لیزر بسیارتاثیرگذار است.

 

لابیا پلاستی با لیزر به دلیل اینکه سرعت بالایی دارد  بنابراین در این ناحیه ممکن است خونریزی یا کبودی ایجاد نشود زیرا لیزر همزمان با برش  باعث می شود عروق خونی لابیا ها بسته شود. پس از لابیا پلاستی با لیزر  شما در اثر بخیه هیچ نوع اسکاری نخواهید داشت  و حتی جراحان هم نمی‌توانند بگویند که فرد تحت جراحی قرار گرفته است.

 

مراقبت های مورد نیاز بعد ازلابیا پلاستی با لیزر

انجام لابیا پلاستی با لیزر به مراقبت های خاصی نیاز ی ندارد  ودوره نقاهت را برای فرد بسیار کم است فرد لازم است تنها به مدت ۲ الی ۳ روز استراحت کنید.

 

در چند روز ابتدایی بعد از لابیاپلاستی با لیزر تورم، کبودی ناراحتی طبیعی است و این تورم وکبودی بعد از چند هفته بهبود پیدا خواهد کرد. اکثر افراد بعد از یک هفته به  فعالیت روزانه خود باز می گردند اما بهبودی کامل بعد از لابیا پلاستی با لیزر در مدت سه ماهد بعد از آن نیاز دارد به همین علت از انجام فعالیت‌های فیزیکی شدید پرهیز نمائید.

لابیاپلاستی با لیزر

بعد از انجام لابیا پلاستی با لیزر شما می توانید کم کم ورزش های سبک را انجام دهید. داروهای برای کنترل درد وناراحتی پس از عمل توسط پزشک برای شما تجویز  شده است هنگامی که ئرئ ئارید از آن استفاده کنید با این حال در صورت درد شدید سریعاٌ به پزشک مراجعه کنید ودر روزهای اولیه بعد ازلیزر از کمپرس یخ استفاده کنید این امر باعث میشود درد و تورم کم شود.

 

جراحی لابیاپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر برای افراد زیر مناسب است:
• زنانی که دچار بزرگی لابیا هستند.
• زنانی که لابیای آنها موجب التهاب، ورم و درد می شود.
• زنانی که در اثر پوشیدن لباس های تنگ دچار درد و اختلالات التهابی مکرر می شوند.
• زنانی که از ظاهر لابیای خود راضی نیستند.

پس از عمل لابیاپلاستی با لیزر چه رخ میدهد؟

پس از لابیاپلاستی، شما ممکن است تا چند روز کمی درد داشته باشید اما ورم و درد در طی یک هفته به میزان زیادی کاهش خواهد یافت. کمپرس سرد می تواند به کاهش ورم کمک کند. بهتر است رابطه جنسی و فعالیت های سنگین را برای شش تا هشت هفته به تاخیر بیندازید. بهبود ناحیه جراحی شده تا چند ماه ادامه دارد و پس از چند ماه اول هنگامی که ورم به طور کامل از بین رفت، می توانید نتیجه جراحی خود را ببینید.

 

در چه صورت نمی توان عمل لابیاپلاستی را انجام داد؟

• سرطان های دستگاه تناسلی و تولید مثل
• بارداری
• قاعدگی
• اختلالات انعقاد خون
• عفونت واژینال

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

در ابتدا لازم است بدانیدکه عمل زیبایی واژن مانند سایر جراحی های زیبایی تحت پوشش هیچ بیمه ای نمی باشد. بسته به عوامل مختلف این هزینه ها متفاوت است و هزینه ثابتی نمی توان گفت. در جراحی لابیاپلاستی عوامل مختلفی نظیر تعداد جلسات، انتخاب روش درمانی و … موثر می باشد.

البته همان طور که گفتیم این قیمت می تواند با توجه به عوامل مختلف کمتر یا زیادتر شود بنابراین به شکل قطعی نمی توان بیان کرد که هزینه جراحی واژن چقدر می باشد پس در جلسه مشاوره از پزشکتان با توجه به شرایطتان از هزینه جراحی مطلع شوید.

 

لابیاپلاستی با لیزر

دوران نقاهت بعد از لابیا پلاستی با لیزر

دوران نقاهت در لابیاپلاستی با لیزر نسبت به این عمل بدون لیزر و با تیغ جراحی به علت اینکه بخیه نمی خورد و یا اگه زده شود بخیه های مخصوص لیزری خواهد بود و بسیار کمتر است و خانم زودتر می تواند به سرکار خود برود.

 

فرق لابیاپلاستی با لیزر با جراحی

 

بارزترین تفاوت بین لابیاپلاستی با لیزر و جراحی این دو روش در نقاهت پس از عمل می باشد ، اشخاصی که معمولا لابیاپلاستی با لیزر را انجام می دهند، به دلیل اینکه ممکن است کلیتوریس جراحی نشود و یا جراحی خیلی پیچیده ای بر روی لابیاها انجام نشود ، پس از گذشت چند ساعت از عمل تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرند این در حالتی است  که اشخاصی که لابیاپلاستی با جراحی را انجام می دهند ، باید تا ۳ روز استراحت نمایند .

در جراحی لابیاپلاستی با لیزر اگر لابیاها بزرگ نباشد می توان از لابیاپلاستی بدون بخیه هم استفاده کرد که به کمک روش سافت سرجری نه تنها عمل با خونریزی و درد همراه نیست بلکه هیچ گونه بخیه ای بر روی لابیاها انجام نمی شود .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =