لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران یکی از جراحی های رواج یافته در بین زنان است .امروزه خانم ها برای برطرف کردن بعضی از مشکلات خود در رابطه با ناحیه واژن خود اقدام به جراحی لابیاپلاستی تهران میکنند ، اگر شما میخواهید حراحی لابیاپلاستی تهران انجام دهید ، به دنبال متخصص جراحی زیبایی زنان با تجربه باشید، لابیا پلاستی یتهران از جراحی های زیبایی است که هم زنان  هم دختران به آن روی می آورند ،در ادامه در رابطه با لابیاپلاستی تهران بیشتر می دانید.

 

لابیاپلاستی تهران

 

دلیل انجام جراحی لابیاپلاستی تهران

لابیاها ممکن است  به دلیل عوامل مختلفی مانند چاقی ، عوامل ارثی و ژنتیک ، لاغری  ویا نامتقارن  بودن آنها ویا به دلیل بزرگ در این قسمت برای فرد مشکل ایجاد شد که این امر دراعتماد به نفس بانوان تاثیر زیادی دارد  این مشکلات ممکن که در بانوان متاهل سبب ایجاد مشکلاتی  در زندگی زناشویی و یا کاهش اعتماد به نفس آنها شود ، که خوشبختانه با انجام لابیاپلاستی تهران این مشکلات برطرف خواهد شد .

چه جراحی هایی همراه  با لابیاپلاستی تهران انجام داده میشود

لابیاپلاستی به کمک روش هایی مانند لابیاپلاستی با لیزر انجام میشود، همراه لابیاپلاستی می توانید برخی جراحی ها مانند واژینوپلاستی را می توانید انجام  دهید ، اگر لابیاپلاستی با واژینوپلاستی انجام شود علاوه بر اینکه مشکلات لابیاها را برطرف میکند داخل واژن را محکم و سفت میکند ، هم چنین مشکل شلی و گشادی واژن نیزبا این روش به راحتی حل میشود با لابیا پلاستی  تهران می توانید  دو طرف لابیاها را  به راحتی  کوچک ، تغییر شکل و آنها را قرینهکنید.

 

آیا بعد از لابیاپلاستی میل جنسی کمتر خواهد شد ؟

یکی از سوالاتی که اغلب بانوان قبل از  جراحی لابیاپلاستی میپرسند این است که آیا میل جنسی بعد از جراحی لابیاپلاستی کاهش می یابد؟

این دیدگاه در مورد عمل لابیاپلاستی تهران که میل جنسی پس از این عمل افت می کند یک حرف اشتباه است ، با جراحی لابیاپلاستی نه تنها میل جنسی بانوان  کاهش نخواهد شد، بلکه افزایش میل جنسی در آنها  بیشتر شده  زیرا با انجام این عمل چین و چروک اضافی  روی کلیتوریس برداشته می شودو در نهایت بانوان تحریک پذیری بیشتری در هنگام مقاربت جنسی دارند.

با انجام  جراحی لابیاپلاستی تهران میزان تحریک پذیری در بانوان نسبت به قبل افزایش خواهد یافت  و در نتیجه درهنگام مقاربت رضایت بیشتری خواهند داشت  ، این امر در روابط جنسی و تحکیم زندگی زناشویی موثر است.

 

عوارضات لابیاپلاستی تهران 

 

یکی از سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی قبل از جراحی پیش می آید این است که لابیاپلاستی تهران چه عوارضی برای فرد دارد  ، در این خصوص باید گفت که اگر شما جراحی لابیاپلاستی را نزد  جراح متخصص با نهارت و با تجربه کار زیادی انجام دهید این روش جراحی هیچ عارضه ای برای بانوان نخواهد داشت

 

دوره استراحت بعد ازجراحی لابیاپلاستی تهران

دوران بهبودی بعد ازانجام لابیاپلاستی به علت اینکه گردش خون در ناحیه تناسلی سرعت زیادی دارد  زودبرای فرداتفاق می افتد و اشخاصی که عمل لابیاپلاستی تهران را انجام داده اند می توانند بعد از ۴۸ ساعت دوباره فعالیت هی روزانه خود را انجام دهند.

.به طور کلی افراد بعد از جراحی نیازی به استراحت طولانی و یا بستری شدن ندارند وهمان گونه که گفته شد   ۴۸ ساعت پس از جراحی می توانند فعالیت روزانه خود را از سر بگیرند.بانوان شاغلی که می خواهند جراحی لابیاپلاستی تهران را انجام دهند برای این جراحی تقریبا به دو روز مرخصی نیاز دارند.

در هفته اول پس از عمل لابیاپلاستی تهران ممکن است فرد در این ناحیه درد داشته باشد  که با مصرف مسکن ها و داروهایی که پزشک تجویزبرای شما  کرده می توانید این درد را تا حد زیادی کاهش دادمیتواند فعالیت های خود را انجام دهد.

در صورتی که بانوان علاوه بر جراحی لابیاپلاستی تهران بخواهند جراحی هی زیبایی دیگری انجام دهند  می توانند همراه با جراحی لابیا پلاستی تهران  به صورت هم زمان می توانند جراحی  زیبایی واژن  نیز انجام دهند.تکنیک های لازم برای انجام  جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی در اشخاص مختلفبسته به این است که پزشک آن را صلاح ببیند یا خیر.

خانم ها بعد از جراحی لابیاپلاستی باید رژیم غذایی درستی را که پزشک برای آنها تجویز کرده اند د اشته باشند.

بعد از جراحی سعی کنید به هیچ وجه به یبوست دچار نشوید.

یک هفته بعد از گذشت جراحی لابیاپلاستی به پزشک برای معاینه رجوع کنید.

سفید کردن واژن همراه با جراحی لابیاپلاستی تهران

این سوال هم توسط خانم ها پیش آمده است که می توان جراحی زیبایی واژن همان گونه که می توان همراه لابیاپلاستی انجام دادفرد می تواند همراه این عمل سفید کردن واژن را هم انجام دهد.

لابیاپلاستی تهران

 

هزینه لابیاپلاستی تهران چقدر است؟

هزینه لابیا پلاستی یکی از بیشترین سوالاتی است که خانم ها  قبل از انجام لابیاپلاستی تهران  می خواهند از آن اطلاع داشته باشند  این که هزینه انجام لابیاپلاستیدقیقا چقدر است  بدون شک از آن جایی که هزیته لابیاپلاستی تهران مانند دیگر عمل‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های انجام آن است برای به دست آوردن این هزینه به صورت دقیق تهران بهتر است که قبل از هر چیزی توسط متخصص زیبایی زنان مورد معاینه قرار بگیرید زیرا در انجام این عمل  فاکتورها زیادی  موثر هستند جراحی زیبایی واژن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از این فاکتورهای مهم  شکل اولیه واژن شما میباشد.

از آنجایی که جراحی زیبایی لابیاپلاستی تهران برای هر فرد مثل هم نمیباشد، نمی توان برای آن هزینه دقیقی در نظر گرفت بهترین راه برای به دست آوردن هزینه جراحی لابیاپلاستی مراجعه حضوری به متخصص زنان است تا بعد از معاینه هزینه دقیق را به شما بگوید. با این حال می توان گفت هزینه تقریبی عمل زیبایی واژن معمولا بین دو میلیون و پانصد هزار تومان تا سه و نیم میلیون تومان متغیر میباشد.

این هزینه با توجه به فاکتورهای مختلف ممکن است بیشتر و یا کمتر باشد. پیشنهاد می کنیم برای اینکه ببینید هزینه دقیق این جراحی چقدر است، قبل از هر اقدامی جلسه معاینه و مشاوره با متخصص زیبایی در این زمینه داشته باشید در این جلسه متخصص زیبایی پس از معاینه می توانند در خصوص جراحی لابیاپلاست تهران شما را بسیار موثرتر و بهتر شما را مورد رانمایی قرار دهد.

 

نقش جراح  لابیاپلاستی تهران

بعضی از زنان بدلیل انتخاب نادرست جراح بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی دچار مشکلات و عوارض زیادی میشوند برخی از پزشکان تخصص کافی در این زمیته ندارند و اقدام به انجام این جراحی می کنند که در این صورت نه تنها باعث زیبا نشدن قسمت ناحیه تناسلی بلکه باعث عدم تقارن و بروز مشکلات جدی در ناحیه تناسلی هم ممکن است شود.

 

لابیاپلاستی تهران

برخی از مواردی که ممکن است در پس از جراحی اتفاق بیافتد :

احساس کمی درد بعد از جراحی لابیاپلاستی
احساس ناراحتی در حین انجام فعالیت روزانه
احساس درد هنگام ورزش کردن
احساس کمی ناراحتی در حین نزدیکی

 

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی تهران

برای اینکه فرد زودتر به بهبودی برسد باید یک سری نکات را رعایت کنند . برخی از این مراقبت ها عبارتند از:

از کمپرس سرد به مدت دو روز استاده کنید
استفاده از پماد تتراسایکلین در دو روز
جلوگیری از ورزش تا ۳ هفته پس از جراحی لابیاپلاستی
عدم مقاربت جنسی به مدت یک ماه بعد ازجراحی

تغذیه پس از عمل لابیاپلاستی تهران:

فرد پس از جراحی لابیاپلاستی تهران لازم است رژیم غذایی خاصی را پیروی کند به طور مثال :

استفاده از مایعات به مقدار زیاد بعد از جراحی اگر شخص بعد از جراحی رژیم غذایی مناسب را رعایت ننماید امکان مبتلا شدن به یبوست را زیاد میکند ، در نتیجه در بخش ناحیه تناسلی ممکن است با درد رو به رو شود . بهتر است تا مدتی از مصرف غذاهای تند و چرب پرهیز کند .

بعد از  لابیاپلاستی شخص باید روزانه محل جراحی را با ژلتمیز و خشک نماید .

همچنین متخصص زنان و زایمان پیشنهاد می کنند اگر بیمار به مدت یک ماه بعد از جراحی با درد مواجه شد هر چه سریع تر به پزشک خود مراجعه کند.

در صورتی که بعد از جراحی در خصوص تغذیه لابیاپلاستی  سوالی داشتید می توانید با پزشک خود تماس بگیرید و سوالات لازم را از وی بپرسید.

 

روش های مختلف لابیاپلاستی تهران :

تکنیک ها و اطلاعات مربوط به پزشکی روز به روز در حال به روز رسانی می باشد، در خصوص لابیاپلاستی تهران نیز تکنیک های مختلف و گوناگونی وجود دارد پزشک متخصص جراحی زیبایی زنان با توجه به بررسی های و تحلیل هایی که روی فرد متقاضی انجام میدهد یکی از تکنیک های جراحی را برای بیمار انتخاب می کند ، تنها پزشک متخصص می تواند یکی از روش ها را انتخاب نموده و اینکه کدام تکنیک برای شخص مناسب تر است ، در همه ی تکنیک های لابیاپلاستی پزشک مقداری از لب های بزرگ و کوچک را در بر خواهد داشت .

لابیاپلاستی تهران

کاندیدای جراحی لابیاپلاستی تهران

خانم های که زایمان های زیادی داشتند .

خانم هایی که دارای لابیاها با سایز بزرگی هستند ( لبه های اطراف دهانه واژن آنها بزرگ و پهن است ) می توانند این جراحی را انجام دهند و با اینکار ناحیه ی تناسلی خود را جوان سازند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =