لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی درتهران ازجراحی زیبایی واژن  است که اغلب خانم ها تمایل به انجام آن دارند که اصطلاحا به آن جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی گفته میشود.عمل جراحی لابیاپلاستی درتهران که جراحی پلاستیک بر روی لابیا است، به منظور تغییر شکل و اندازه ی لابیا صورت می پذیرد. همچنین در برخی مواقع به منظور ایجاد تقارن بین لبه های واژن صورت می پذیرد. این عمل می تواند به تنهایی و یا به همراه جراحی واژینوپلاستی انجام گیرد.

لابیاپلاستی تهران

 

انواع جراحی لابیاپلاستی درتهران

۱-مونس پلاستی
۲-واژینوپلاستی
۳-هاپمنوپلاستی
۴-لبیوپلایستی
۵-افزایش G- spot
۶-برداشتن پوست یا روکش کلیتوریس
۷-فرونوپلاستی
۸-پرینوپلاستیو درمان ترکیبی موارد فوق

آیا می‌توان عمل لابیاپلاستی در تهران را در طول بارداری انجام داد

به دلایل مختلف نمی توان جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی را در طول بارداری انجام داد. یکی از این دلایل نیاز به بیهوشی عمومی حین عمل لابیاپلاستی است .همچنین به دلیل تغییرات هورمونی شدید، اندازه لابیا در طول بارداری تغییر می کند و زمان مناسبی برای انجام لابیاپلاستی تهران نیست.

 

خطرات جراحی  لابیاپلاستی در تهران

برخی خطرات لابیاپلاستی درتهران عبارتند از:

-عفونت
۲-خونریزی
۳-بی حسی موقت
۴-عدم تقارن بین لبه های داخلی و بیرونی واژن
۵-تغییرات رنگدانه
۶-کاهش حس در آن منطقه
۷-درد
۸-تشکیل اسکار اضافی (به شکل گوشت اضافی در ناحیه ی جراحی به وجود می آید)
۹-هماتوم (باز شدن عروق خونی موجب خونریزی محلی یا لخته خون در آن ناحیه می شود)
۱۰-چروک شدن پوست
۱۱-اختلال در عملکرد جنسی ،در مواردی هم ممکن است کمی تورم وحساسیت در زمان نزدیکی ایجاد نماید که پس از طی شدن زمانی برطرف می شود .لابیاپلاستی تهران

چه کسانی به لابیاپلاستی نیاز دارند

عده ای از خانم ها  امیدوار هستند بتوانند با این جراحی ها، رضایت جنسی خود را افزایش دهند اما میل جنسی ارتباطی به اندازه لبهای کوچک تناسلی ندارد.عمل لابیاپلاستی درتهران یک روش جراحی ترمیمی زیبایی برای شکل دادن به لبه های داخلی واژن ، لبه های بیرونی و یا هر دو است که لبه های داخلی کلیتوریس و دهانه واژن را پوشش می دهند. لبه های بیرونی، ناحیه اطراف واژن را تشکیل می دهد.

لبه های دهانه ی واژن ممکن است به دلیل رابطه زناشویی ، مقاربت جنسی، زایمان، ژنتیک و یا افزایش سن، کشیده شده و نامتقارن شوند.چین و چروک دستگاه تناسلی در زنان امری طبیعی به حساب می آید ، لذا این تصور اشتباه می باشد که براثر خود ارضایی این امر رخ داده باشد .

 

آمادگی های لازم قبل از عمل لابیاپلاستی توسط متخصص لابیا پلاستی

بهتر است که حداقل یک هفته قبل از جراحی لابیاپلاستی ، سیگار کشیدن و مصرف الکل را متوقف کنید. با متخصص زنان و زایمان خود در مورد روش های سریع تر ترک سیگار صحبت کنید.متخصص لابیاپلاستی یا متخصص زنان و زایمان احتمالا از بیمار بخواهد که مصرف داروهای خاصی مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID ها) و رقیق کننده های خون را که می توانند خطر خونریزی را افزایش دهند، متوقف کنید.

برخی از داروهای گیاهی و ویتامین ها، از جمله ویتامین E، اسید های چرب امگا ۳، چای سبز و جینکوبیلوبا نیز ممکن است خطر خونریزی را در طول و بعد از جراحی زیبایی واژن افزایش دهند. شب قبل از جراحی لابیاپلاستی رابطه ی جنسی نداشته باشید.

علت بزرگ شدن لابیاها در خانمها از نظر جراح لابیاپلاستی

یکی از رایج ترین سوالات در مورد لابیاپلاستی درتهران این است که اصلا چرا لابیاهای مینور بزرگ شده و شکلی نامتعارف به خود می گیرند. علتهای مختلفی برای بزرگ شدن لابیاهای مینور در خانمها وجود دارد

 

 

لابیاپلاستی تهران

انواع تکنیک لابیاپلاستی درتهران

 

ناحیه دستگاه تناسلی و واژن در زنان از نواحی حساس زنان محسوب شده و علاوه بر مسایل و مراقبت های پزشکی، بخش زیبایی شناسی آن نیز مطرح است. به همین منظور، روش های زیادی برای ترمیم و زیباسازی این ناحیه از بدن زنان صورت می گیرد.

اصطلاح لابیاپلاستی درتهران شامل روشی است که اغلب برای جوان سازی واژینال و جراحی لبه های واژن و لابیا مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی از زنان، ناحیه لابیا ممکن است به صورت گوشت های زائد و برجسته ای بوده و برخی خواهان برطرف کردن و حذف این لبه های زائد باشند که در تکنیک لابیاپلاستی ، بهبود این وضعیت صورت می گیرد.

شایع ترین نوع لابیاپلاستی درتهران روش ترمیمی است که در آن بافت اضافی به طور مستقیم برداشته شده و پس از این کار، بافت ها به هم چسبانده می شود. بعد از محبوبیت این روش، تقاضا برای این نوع جراحی افزایش پیدا کرد.

در این تکنیک، پس از برداشتن یک قطعه بافت ، شکل طبیعی این ناحیه حفظ می شود. همچنین می توان در برخی موارد، لبه های به هم چسبیده را جداسازی کرده و سپس عمل ترمیم انجام شود.در نهایت نیز، با استفاده از نخ های قابل جذب، بخیه انجام می شود. لابیاپلاستی درتهران واژن روشی حداقل تهاجمی بوده وبا حفظ بافت اصلی، بازیابی رنگ مطلوب و حفظ شکل عصبی عضلانی صورت می گیرد. در سال های اخیر، تکنیک لابیاپلاستی به طور فزاینده ای محبوب شده است.

 

لابیاپلاستی تهران

عمل زیبایی واژن  چقدر طول می کشد

پیش از هرگونه عمل لابیاپلاستی، حتما یک جلسه مشاوره لازم است. در این جلسه، پزشک نحوه جراحی لابیاپلاستی درتهران را برای شما توضیح خواهد داد و به شما کمک می کند که بفهمید قبل از عمل، در حین جراحی لابیاپلاستی درتهران و پس از آن، باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید.
بیشتر عمل های لابیاپلاستی درتهران تحت بی حسی موضعی بدون تزریق وریدی انجام می شوند. عمل معمولا حدود یک ساعت به طول می انجامد. البته بسته به تکنیکی که استفاده می شود و اینکه عمل شما با لیزر انجام شود یا نه طول عمل میتواند بین نیم ساعت تا یک ساعت متغیر باشد.

 

هزینه جراحی  لابیاپلاستی گوشتی

لابیا های گوشتی نسبت به لابیا های استخوانی پوست کلفت تری دارند به همین دلیل اجزای استخوانی و غضروفی آنها قابل مشاهده نیستند. همچنین غضروف ها معمولا نازک و ضعیف هستند، از این رو نوک این لابیا ها افتاده و پهن است.

در لابیا های گوشتی ، بافت یک قسمت برداشته شده و به قسمت دیگر اضافه می شود.بافت افزودنی معمولا از غضروف ی لابیا برداشته می شود. در صورتی که لابیا به علت ضربه یا حادثه خاصی فاقد باشد، می توان از عمل جراحی لابیاپلاستی به این منظور استفاده کرد. البته شکل ظاهری لابیا طی این روند، تغییری نخواهد کرد.

به این ترتیب، کاهش یا افزایش لابیا باعث کوچک شدن نوک و تقویت پایه ی لابیا و در نهایت زیبایی و دوام عمل لابیا می شود. از آنجایی که عمل جراحی لابیاپلاستی مشکل تر است، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

هدف از انجام لابیاپلاستی

  • هدف اول از انجام  لابیاپلاستی  تغییر رنگ لبیاهاست که با به کارگیری روش های مختلف می توان رنگ لبیاها را تغییر داد.
  • هدف دوم تغییر شکل لبیاها است که با تراشکاری یا سافتنینگ می توان شکل لبیا را تغییر داد به شرط اینکه سایز لبیاها کوچک باشد.
  • هدف سوم تغییر سایز لبیاهاست که مهمترین هدف لابیاپلاستی این گزینه است. برای تغییر سایز لبیاها الگوریتم خاصی وجود دارد که بر اساس تیپ های لبیاها تقسیم بندی می شود و تیپ های لبیاها بر اساس سایز آن ها مشخص می شود. در تیپ یک لبیاها کوچکتر از یک سانت هستند که فقط در این تیپ می توان به کمک سافتنینگ و بدون تیغ جراحی سایز لبیاها را تغییر داد، البته در مواقعی که جراح قصد داشته باشد کمتر از یک سانت بخشی از لبیا را تغییر دهد می‌تواند از روش سافتنینگ بهره ببرد. در تیپ چهار سایز لبیاها بالای شش سانت هستند. در تیپ های دو به بالا برای تغییر سایز حتما باید از تیغ جراحی و ایجاد برش استفاده کرد.

بهترین زمان برای از انجام  لابیاپلاستی

یکی از رایج ترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که بهترین زمان برای انجام  لابیاپلاستی چه زمانی است، بهترین زمان بلافاصله پس از اتمام پریود است. همچنین بعدازبلوغ فرد، اگر فردی از لبیا مینورهای خود راضی نباشد، بهترین زمان برای انجام لبیاپلاستی است.

و زمان مناسب برای لبیاپلاستی در زنان باردار نیز چهل روز الی شش ماه پس از زایمان است. زیرا در این مدت خونرسانی به ناحیه لگن بالاست.

 

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

  • لابیاپلاستی مراقبت های خاص خود را دارد که اگر بعد جراحی رعایت نشود فرد ممکن است به عارضه های بعد لبیاپلاستی دچار شود.
  • برای قابل تحمل کردن درد دکتر شما برایتان مسکن تجویز می کند که برای کنترل درد حتما باید مصرف کنید. پس نگران درد  لبیاپلاستی نباشید!!! نه تنها در حین لبیاپلاستی دردی را تجربه نخواهید کرد با رعایت توصیه‌های جراحتان می‌توانید بعد از جراحی نیز درد خاصی نداشته باشید.

 

  • پس از انجام جراحی لابیاپلاستی ناحیه مورد نظر متورم می شود به همین دلیل فرد تا دو سه روز بعد باید برای ناحیه مورد نظر از کمپرس سرد استفاده کند. کوچک‌ترین نکته‌ها نیزدر مراقبت‌های بعد از لبیاپلاستی حائز اهمیت هستند.
  • برای حمام کردن شتاب نکنید !! دو روز بعد از  لبیاپلاستی فرد می تواند حمام کند.
  • ناحیه جراحی شده باید به صورت مرتب با آب و صابون در طول روز شسته شود و سپس خشک گردد. در مورد خشک کردن باید خیلی آرام و با احتیاط این کار را انجام داد تا به بخیه‌ها آسیبی وارد نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =