لیفت صورت با عمل

لیفت صورت با عمل و سفت کردن پوست صورت نوعی  عمل زیبایی است که باعث زیبایی وجوانسازی در پوست افراد می شود بعد از لیفت صورت با عمل شما می توانید پوستی شاداب و زیبا داشته باشید. با انجام لیفت صورت با عمل شما می توانید بافت صورت خود را به وسیله تکنیک های مختلف درمان کنید تا ظاهری جوان ترداشته باشد.

لیفت صورت با عمل

 

افرادی که به دلایلی مختلف مانند افزایش سن، شاهد بروز مشکلات پوستی  هستند می توانند با انجام لیفت صورت پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.

در طی لیفت صورت با عمل ، چربی ها و سلولهای مرده پوست برداشته  شده و سلولهای پوستی برای بازسازی تحریک می شوند. شما  با انجام لیفت صورت می توانید چین و چروکها ی پوست خود را  از بین ببرید وبا بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست خود را برطرف کنید تا ظاهری جوان ترداشته باشید. بعد ازعمل لیفت صورت ، هیچ نشانه ای از چین و چروک را در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک ونقاط دیگر صورت خود مشاهده نخواهید کرد وچهره شما جوان ترو زیباترخواهد شد.

 

شرایط انجام لیفت صورت با عمل جراحی

همان گونه که می دانید لیفت صورت با عمل جراحی  و بالا کشیدن پوست، جراحی سخت و حساسی نیست با این حال اگر قصد انجام لیفت صورت را دارید باید شرایط لازم را برای عمل داشته باشید زیرا این عمل زیبایی برای هر کسی مناسب نیست وفرد باید شرایط لازم را برای لیفت صورت با عمل جراحی داشته باشد در اینجا به برخی از این شرایط اشاره شده است:

 

– پوست افراد باید کشش و انعطاف پذیری لازم را داشته باشد .

 

-فرد باید ساختار پوستی مناسبی برای   لیفت صورت با عمل جراحی باید داشته باشد.

 

-فرد مناسب لیفت صورت سلولهای مرده و چین و چروک هایی بر روی پوست خود دارد  که چهره فرد را پیر و فرسوده نشان می دهد.

 

– وزن شما باید درهنگام لیفت متعادل باشد و مشکل پوستی خاصی در پوست خود نداشته باشید.

 

 

 

 

لیفت صورت با عمل چگونه انجام می شود

 

لیفت صورت باعمل در بیمارستان و کلینیک‌های کوچک و یا در مطب برای افراد انجام می‌شود . پزشکان برای این کار از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق داروهای آرام بخش داخل وریدی بیشتر استفاده می کنند.

 

لیفت صورت با نخ

بیشتر برشها ی لازم  برای انجام لیفت صورت برای بیشتر افراد  در داخل خط مو انجام می شود. با ایجاد این برشها  لیفت صورت با عمل، ‌قسمت‌های اضافی و چروکیده پوست را از محل رویش سست می‌کند و از محل گوش پوست اضافه  به عقب کشیده می شود، معمولا برش در محدوده گوش افراد ایجاد می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو درپشت گوش می‌رود، ممکن است برش ایجاد شده  کوچک و ناآشکاری در زیر چانه فرد ایجاد شود.پس ازعمل برشها را می توان با کمک موها یا آرایش بپوشانید.

 

 

بعد از لیفت صورت با عمل چه نکاتی را رعایت کنیم

بعد از لیفت صورت با عمل فرد در پوست خود احساس  تورم می کند پس از حدود دو هفته، تورم‌ها به مرور زمان  کمرنگ شده  و کمتردچار جلب توجه می‌کنند. نتیجه نهایی دو تا سه ماه پس از انجام لیفت صورت با عمل مشاهده می شود .در این مدت فرد باید برخی از مراقبت های لازم  را انجام دهد

 

-در یک یا دو روز پس از عمل همه بانداژهای فرد برداشته می شود . در این زمان فرد متوجه تورم و تغییررنگ در برخی از نقاط  بدن  خود خواهد شد.

 

در صورت وجود ورم غیرقرینه، در ناحیه مورد عمل نگرانی برای فرد  وجود ندارد، چون پس از مدتی فرد وضعیت کاملاً طبیعی پیدا خواهد کرد.

 

– در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول شما  پس از جراحی  احساس تورم و کبودی خواهید داشت. که بعد از چند هفته برطرف خواهد شد. در برخی موارد دیده شده است که درجاتی از بی‌حسی نیز در برخی از نواحی صورت فرد مشاهده شده است که طی چندین هفته یا بیشتر برطرف خواهد شد.

 

-بیماران به مدت ۱ تا ۲ ماه پس از لیفت صورت با عمل از انجام فعالیت‌های فیزیکی سنگین باید خوداری کنند. با انجام اقدامات لازم  پس از عمل، شما می‌توانید نتایج حاصل از لیفت پوست صورت  را برای مدت‌زمان بیشتر و طولانی‌تری حفظ کنید.

 

نتایج حاصل از  لیفت صورت با عمل

 

در مورد نتایج لیفت صورت با عمل باید گفت که  افراد مختلف نتایج یکسانی از عمل به دست نمی‌آورند.

 

با این وجود نتایج عمل  به صورت  چشمگیری در افراد قابل مشاهده است  و یا حتی غیرواضح  است بستگی به چهره قبل از عمل شما دارد.

لیفت صورت با عمل

برای مشاهده نتیجه  نهایی شما می توانید  حداقل چندین هفته صبر کنید البته تغییرات جزئی  نیز در ماه‌های بعدی ایجاد خواهد شد.

 

با افزایش سن و اثرات جاذبه، ممکن است  فرد بعد از چندین سال نیاز به تکرار عمل داشته باشد. در اکثر بیماران حداقل ۱۰ سال بعد، نیاز به تکرار عمل وجود ندارد.

 

 

دوام  لیفت صورت با عمل جراحی چقدر است

 

لیفت صورت با عمل جراحی   برای مدت‌زمان طولانی بر روی صورت شما با قی می ماند و افتادگی پوست و چین‌وچروک‌ها با این روش از بین خواهد رفت.

 

دوام لیفت صورت با عمل جراحی معمولاً به مدت ۱۰ تا ۱۵ سال دوام دارد. پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید، الکل و استعمال دخانیات می‌تواند نتایج حاصل از عمل لیفت صورت را ماندگارتر کند.

 

جراحی هایی که می توان همراه با لیفت صورت با جراحی انجام داد

همراه با لیفت صورت شما می توانید برخی از جراحی ها و یا روش ها جوانسازی را انجام دهید در زیر به برخی از آنها اشاره شده است

 

-جراحی زیبایی پلک که برای اصلاح  پلک پایین و بالا انجام می شود  وپف زیر چشم و افتادگی ابرو و پلک بالا را ازنیز همراه با لیفت پوست صورت انجام می دهد.

 

-جراحی لیفت ابرو و یا پیشانی که در برخی موارد افتادگی ابرو ان با لیفت  صورت انجام می شود.

 

– همزمان با لیفت صورت با جراحی شما می توانید  لیزر های زیبایی و لایه برداری برای جوانسازی پوست را نیز  انجام دهید.

 

-پروتز های صورت مانند پروتز گونه ،لب  و چانه را می توانید با لیفت صورت با عمل جراحی را نیز انجام دهید.

لیفت صورت با عمل

مزایای انجام جراحی لیفت صورت با عمل

-رفع افتادگی واصلاح و ترمیم پوست

-سفت شدن پوست و عضلات صورت با انجام  لیفت صورت

-بعد از لیفت پوست صورت  چروک های  دور لب به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =