لیفت پوست صورت

لیفت پوست صورت و سفت کردن پوست صورت یک عمل زیبایی است که باعث زیبایی وجوانسازی در افراد می شود و به آنها، بعد از لیفت جوانی را هدیه می دهد.

لیفت پوست صورت

در لیفت پوست صورت، بافت صورت با استفاده ازتکنیک های مختلف درمان می شود و ظاهر فرد جوان تربه نظر می رسد افرادی که به دلیل افزایش سن، دچار مشکلات پوستی می شوند با انجام لیفت پوست صورت می توانند زیبا و شادابی پوست داشته باشند.

با انجام  لیفت پوست صورت ، چربی ها و سلولهای مرده پوست شما برداشته می شود و سلولهای پوستی برای بازسازی دوباره  تحریک می شوند. با انجام لیفت پوست صورت چین و چروکها ی پوست شما نیز تا حد زیادی از بین می رود وبا بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما از بین می رود و جوان تر به نظر می رسید.

بعد ازانجام این عمل بر روی صورت خود در بیشتر مواقع هیچ نشانه ای از چین و چروک در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک فرد  باقی نمی ماند و شما چهره جوان تری خواهید داشت.

شرایط لازم برای انجام لیفت صورت با جراحی

لیفت صورت و بالا کشیدن پوست صورت ، جراحی سخت و حساسی نیست با این وجود شما باید شرایط لازم را برای انجام این جراحی داشته باشید زیرا این عمل زیبایی برای مناسب هر کسی  نیست. وباید شرایط لازم را داشته باشد در اینجا به برخی از این شرایط اشاره شده است:

-با توجه به سن و شرایط بدنی پوست افراد باید از کشش و انعطاف پذیری خوبی برخوردار باشد.

-ساختار پوست باید برای لیفت صورت با جراحی مناسب باشد.

– چین و چروک هایی بر روی پوست فرد باید به خوبی مشخص شود و چهره فرد پیر و فرسوده به نظر برسد.

– ه فرد باید وزن متعادل  داشته باشید و مشکل پوستی خاصی نداشته باشید.

لیفت پوست صورت با جراحی چگونه است

لیفت پوست صورت با جراحی بیشتر در بیمارستان یا کلینیک‌های کوچک و یا در مطب انجام می‌شود . پزشک شما برای این کار از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق داروهای آرام بخش داخل وریدی استفاده می کند.

بیشتر برشهای لیفت  صورت در داخل خط موبرای فرد انجام می شود. ازطریق برش لیفت پوست صورت باجراحی، ‌قسمت‌های اضافی و چروکیده پوست از محل رویش سست می‌ شود و سپس آن را از محل گوش عقب می‌کشند،

لیفت پوست صورت

برش معمولاً در محدوده گوش افراد ایجاد می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو درپشت گوش می‌رود، ممکن است برش کوچک و ناآشکاری نیز در زیر چانه فرد ایجاد می شود.پس ازعمل برشها را می توان با کمک موها یا آرایش پوشاند، حتی ممکن است.

مراقبت‌های بعد از لیفت پوست صورت

بعد از لیفت صورت با جراحی در پوست خود  تورم خواهد داشت  پس از حدود دو هفته، بیشتر  تورم‌ها کمرنگ می‌شوند و کمتر جلب توجه می‌کنند. نتیجه نهایی دو تا سه ماه بعد از لیفت صورت با جراحی  قابل مشاهده است.در این مدت فرد باید برخی از مراقبت ها را انجام دهد

یک یا دو روز پس از عمل همه بانداژهای فرد برداشته می شود .در این زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت‌های بدن فرد خواهد شد.

-در صورت وجود ورم غیرقرینه، در ناحیه مورد عمل نگرانی وجود ندارد، چون پس از مدتی به وضعیت کاملاً طبیعی برمی‌گردد.

-تورم در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از جراحی برای اکثر افراد وجود دارد که طی چند هفته برطرف خواهد شد. ممکن است درجاتی از بی‌حسی در برخی از نواحی صورت ایجاد شود که طی چندین هفته یا بیشتر رفع خواهد شد.

-بیماران باید به مدت ۱ تا ۲ ماه پس از لیفت صورت فعالیت‌های فیزیکی سنگین انجام ندهند. با انجام اقدامات الازم  پس از عمل، شما می‌توانید نتایج حاصل از لیفت صورت را برای مدت‌زمان بیشتر و طولانی‌تری حفظ کنید.

نتایج حاصل از لیفت پوست صورت

در مورد نتایج  حاصل از لیفت صورت باید گفت که هیچ‌گاه افراد مختلف نتایج یکسانی از این جراحی به دست نمی‌آورند.

نتایج عمل می‌تواند به صورت  چشمگیری قابل مشاهده باشد و یا حتی غیرواضح باشد که این موضوع بستگی به چهره قبل از عمل شما دارد.

برای مشاهده نتیجه  نهایی فرد باید چندین هفته صبر کند البته تغییرات به طور کلی در ماه‌های بعدی ایجاد خواهد شد.

با افزایش سن و اثرات جاذبه، ممکن است  فرد بعد از چندین سال نیاز به تکرار این عمل داشته باشد. در اکثر بیماران حداقل ۱۰ سال بعد، نیاز به تکرار عمل وجود ندارد.

 مدت دوام  لیفت پوست صورت

عمل لیفت صورت با جراحی  م برای مدت‌زمان طولانی تری بر روی صورت فرد با قی می ماند و افتادگی پوست و چین‌وچروک‌ها با این روش از بین می رود.

لیفت پوست صورت

نتایج عمل لیفت صورت به مدت ۱۰ تا ۱۵ برای بیشتر افراد دوام دارد. پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید، الکل و استعمال دخانیات می‌تواند نتایج حاصل از عمل لیفت صورت را ماندگارتر کند.

مزایای جراحی لیفت پوست صورت

با انجام لیفت پوست صورت افتادگی پوست برطرف می شود و اصلاح و ترمیم پوست شل شده نیزانجام می شود.

-سفت شدن پوست و عضلات صورت با انجام لیفت صورت

– بعد از لیفت صورت خط گونه صاف و نرم مشخص می شود

-بعد از لیفت صورت چروکهای  دور لب به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

جراحی هایی که همراه با لیفت پوست  صورت با جراحی می توان انجام داد

 شما می توانید برخی از جراحی ها و یا روش ها جوانسازی را همراه و همزمان با جراحی لیفت صورت انجام دهید که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است

لیفت پوست صورت

– همزمان با لیفت پوست صورت می توانید  لیزرهای زیبایی و لایه برداری برای جوانسازی پوست را انجام دهید.

-جراحی زیبایی پلک که می  توانداصلاح  پلک پایین و بالا باشد  و یا اینکه پف زیر چشم و افتادگی ابرو و پلک بالا را ازنیز همراه با لیفت پوست صورت انجام داد.

-جراحی لیفت ابرو و یا پیشانی که در برخی موارد افتادگی ابرو با لیفت پوست صورت انجام می شود.

-پروتز های صورت که مانند پروتز گونه ،لب  و چانه را می توانید با لیفت صورت با جراحی انجام دهید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =