لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو از مواردی است که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام دارد  .امروزه از لیپوماتیک  بسیاری استفاده می شود البته باید به این نکته توجه کرد لیپوماتیک تنها برای تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نیست بلکه ازلیپوماتیک جهت کوچک کردن قسمت دیگر بدن نیز استفاده می شود که شخص به تناسب اندام برسد .

لیپوماتیک بازو

بعضی از قسمتهای بدن دارای بافت های سخت می باشد ، یکی از نواحی که دارای بافت سخت  است بخش بازوها می باشد .در برخی از موارد با انجام تمرینات و ورزشی نمی تواند چربی های بازو را  کاهش دهد در چنین مواقعی نیاز است شخص از روش لیپوماتیک استفاده نماید .

در برخی موارد بزرگ شدن بازوها به شکل عجیب رخ می دهد ، این اشخاص دارای بازوهای بزرگ هستند ، اما با انجام تمرینات سخت ویا گرفتن رژیم های سخت چربی اضافه این نواحی از بین نمی رود، در اغلب چربی این نواحی با انجام تمرینات سخت  از بین  نمی رود و رفتن چربی بازوها به شکل اصولی انجام نمی شود در نتیجه شخص باید از روشهایی مانند لیپوماتیک بازو استفاده کند .

اضافه وزن و افزایش سن نیز باعث شل شدن و آویزان شدن بازو هامی شود . این مشکل را با ورزش حل نمی شود .بنابراین  افراد امروزه  جهت خلاص شدن از چربی های اضافه در نواحی بازوها می توانند  از روش نوین و جدیدلیپوماتیک بازو  استفاده کنند  و برای همیشه از شر این چربی ها خلاص شوند .

با انجام جراحی لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها از بین می رود بلکه بافت پوست جوان و تازه تر می شود و شخص احساس بهتری را در زمان پوشیدن لباس ها احساس می کند.

نکاتی که  قبل از عمل لیپوماتیک بازو باید بدانیم

-قبل از لیپوماتیک بازو باید آزمایشات کامل پزشکی انجام دهید

–  داروهایی که مصرف می کنید را به پزشک خوداطلاع دهید.

– قبل ازلیپوماتیک بازوسیگار کشیدن را متوقف کنید.

-قبل از عمل از خوردن آسپرین و داروهای ضد التهاب خودداری کنید

مراحل انجام  لیپوماتیک بازو

۱-بیهوشی: برای راحتی بیشتر بیمار داروهایی به منظور بی هوش کردن بیمار درلیپوماتیک بازو استفاده می شود. توصیه می شود بیهوشی کلی صورت گیرد. اما در بیشتر موارد از بیهوشی موضعی استفاده می شود.

۲-ایجاد خراش: طول خراش ایجاد شده درلیپوماتیک بازو  به مقدار و مکان چربی که باید برداشته شود بستگی دارد. این مورد توسط پزشک متخصص صورت می گیرد. این خراش داخل و یا پشت بازو صورت می گیرد تا پزشک یک  لوله نازک وارد  آن کند. سپس با استفاده از مکش چربی های اضافی برداشته می شود. بسته به شرایط بازو فرد مقدار خراش کم و زیاد می شود. بافت بریده شده با بخیه داخلی دوخته می شود و در نهایت پوست جدید بر روی زخم ایجاد می گردد.

لیپوماتیک بازو

۳- بستن خراش. خراش ایجاد شده را با استفاده از بخیه جذب شدنی یا بخیه ای که بتوان ۳ الی ۴ هفته بعد آن را کشید دوخته می شود

نتیجه لیپوماتیک بازو باعث می شود فرد پوستی نرمتراز قبل  داشته باشد و همچنین کشیدگی پوست و افتادگی آن نیز از بین می رود. با این حال پس از عمل کمی تورم و خون مردگی ایجاد می شود که طبیعی است.

پس از عمل لیپوماتیک بازو، بر روی زخم بانداز صورت می گیرد و حتما پوشیده باشد، همچنین برای کاهش تورم ناشی از درمان بهتر از بازو با باند الاستیک یا باند فشاری بسته شود.

مزیت عمل لیپوماتیک بازوها

 انجام جراحی لیپوماتیک بازو امروزه  بسیار رایج شده است ، انجام این جراحی توسط پزشک جراحی زیبایی انجام می شود و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید این جراحی هیچ عوارض و خطری شامل وی نمی شود ، بلکه از نتیجه لیپوماتیک بازو  نیز رضایت دارد.

در عمل لیپوماتیک بازو چربی تخلیه و تا حد ممکن پوست بازو کشیده می شود در واقع هم چربی ها تخلیه می شودو هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد .

از نکات مثبت لیپوماتیک بازو می توان  به تزریق چربی استخراج شده اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به دلیل اینکه در این روش چربی ها نمی بینند می توان از چربی های استخراج شده در نواحی مختلف بدن استفاده کرد.

دلیل اینکه پزشک می تواند از از چربی ها پس از لیپوماتیک بازو استفاده نماید نسوزاندن چربی ها است ، زیرا در این روش چربی ها فقط شکسته می شوند بنابراین می توان به نواحی مختلف بدن آنها را انتقال داد .

خطرات لیپوماتیک بازو

خطرات بی هوشی – خونریزی –عفونت- آسیب رساندن به عضلات، رگ ها و عصب های بازو-درد می تواند بعد از لیپوماتیک بازو برای فرد اتفاق بیفتد.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران امروزه ازروشهایی است که در قسمت ران پا تغییر سایز خوبی برای فرد ایجاد می کند. به طور کلی در همه افراد پائین تنه بزرگترازبالاتنه است. اکثرزنان در این قسمت از پا دچار چاقی می شوند . بیشترافراد از وضعیت ران ها و کمر خود رضایت ندارند وتقریبا می توان گفت در بیشتراین افراد پائین تنه آنها بسیار چاق تر از قسمت بالا تنه است و ران های  این افراد بسیار چاق و حجیم است با روش لیپوماتیک ران پا می توان چربی های اضافی این ناحیه را ازبین برد و ظاهری متناسب برای یک فرد به وجود آورد.

لیپوماتبک ران

لیپوماتیک ران پا

عمل لیپوماتیک از روش های لاغری سریع می باشد که درتمام قسمت های مختلف بدن که چربی اضافه دارد قابل استفاده است.لیپوماتیک درقسمت های مختلف بدن مانند شکم، گردن، سینه، پهلووران قابل استفاده می باشد اگر پزشک به کار خود مسلط باشد، می تواند در تمامی نقاط بدن چه از نواحی بزرگ وچه نواحی کوچک از این روش استفاده کند.

لیپوماتیک ران باعث تغییر سایز دراین ناحیه می شود و چربی های اضافه را از بین می برد. افرادی که به چاقی موضعی در ناحیه ران پا مبتلا هستند، می توانند با استفاده ازاین روش، در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های اضافی این ناحیه خلاص شوند.

لیپوماتیک قسمت داخلی ران

در برخی از زنان قسمتهای داخلی ران به علت چاقی به ران مخالف سائیده می¬شود و دراین ناحیه براثرسائیدگی التهاب پوستی حاصل می شود. لیپوماتیک ران  به رفع این مشکل کمک می کند وباعث بهبودی این قسمت پا می شود .چاقی قسمتهای داخلی ران می تواند مشکلاتی در خصوص سائیدگی پوست این ناحیه ایجاد کند واین ساییدگی وچاقی درناحیه داخلی ران می تواند بر نحوه راه رفتن افراد نیزتاثیر بگذارد.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک قسمتهای خارجی ران

معمولا درقسمتهای خارجی ران نسبت به قسمت¬های داخلی چربی بیشتری جمع می شود وبا حذف این چربی¬ها حجم ران کاهش می یابد و باعث می شود ظاهرران ها زیبا شود اغلب تغییراتی که با لیپوماتیک درران ایجاد می شود، حیرت انگیز است. ازبین بردن چربیهای ران می تواند باعث تغییر ظاهربدن شود، درنتیجه بیمارمی¬تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =