لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران  یکی از روشهای پیکر تراشی بدن است که فرد می تواند با این روش به اندام ایده آل ومتناسب برسد  به همین دلیل این روش محبوبیت بالایی برای افراد دارد. لیپوماتیک در تهران توسط دستگاه انجام می شود و به راحتی می تواند چربی های شکم و پهلو را از بدن خارج کند.

لیپوماتیک در تهران

درعمل لیپوماتیک در تهران  بافت های چربی  در محل مورد نظرشکسته می شود  سپس با ساکشن این چربی های اضافه  از بدن  خارج می شود. در روش لیپوماتیک در تهران  از  یک لوله  استفاده می شود که به داخل شکم فرستاده می شود. این لوله  به صورت حرکت رفت و برگشتی دارد وهمچنین با حرکت دورانی و لرزشی چربی های اضافه بدن را از بین می برد  این دستگاه به صورت دقیق وفوق العاده این کار را انجام می دهد که باعث تمایز آن از روشهای دیگر پیکر تراشی به ویژه لیپوساکشن شده است.

پیکر تراشی با لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک در تهران  یکی از جدیدترین روشهای پیکر تراشی برای تخلیه چربی از بدن است که در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی نتیجه ای متفاوت و باور نکردنی برای رد ایجاد می کند.

لیپوماتیک در تهران  یک عمل سرپایی برای لاغری است . در این روش فرد  نیاز به بیهوشی  ندارد ومقدارزیادی از چربی درهمان  جلسه اول  از بدن تخلیه می شود در این روش بعد از تخلیه چربی فرد کمترین ورم و کبودی را در بدن خود دارد ، اما فرد تا حدی  درد  را در روش لیپوماتیک در تهران   احساس می کند .این روش باعث افتادگی پوست در افراد بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می کند.

روش انجام لیپوماتیک تهران

در روش لیپوماتیک تهران سلول های چربی به صورت فیزیکى از بین می روند. در این روش ازاشعه و یا حرارت تخریب شده برای از بین بردن چربی ها استفاده نمی شود و در لیپوماتیک تهران  ازحرکات لرزشی لوله  کانولا استفاده می شود و سپس این چربی به آرامی به وسیله خود دستگاه از بدن خارج می شود. روش لیپوماتیک تهران  یک روش کامل ایمن است و مشکلاتی که درلیپوساکشن وجود دارد را رفع کرده است در این روش  علاوه بر اینکه وزن بدن کم می شود در بدن  تغییر سایز، حجم و فرم  نیز صورت می گیرد. به طور کلی می توان گفت عمل  لیپوماتیک یک عمل راحت و بدون  هیچ عارضه ای  است و نتیجه خوبی را برای بیمار به همراه دارد .

تفاوت لیپوماتیک در تهران با لیپوساکشن

جراحی لیپوماتیک در تهران شکم با روش لیپوساکشن  تفاوت هایی دارد این دستگاه نسبت به لیپوساکشن مدرن تر بوده بنابراین عارضه کمتری برای بیمار ایجاد می کند . بعد از لیپوماتیک  فرد تنها کبودی، سوزش و ورم موقت  دارد که بعد از چند روزبهبود می یابد. برخلاف روش لیپوساکش مشکل ایمنی در این دستگاه وجود دارد .همچنین بیمار بعد از انجام این عمل می تواند نتیجه عمل را بلا فاصله مشاهده کند . این عمل دوره ی نقاهت کوتاه  مدتی دارد و بیمار بعد از یک هفته می تواند کارهای روزمره خود را به راحتی انجا م دهد.

لیپوماتیک در تهران

مزایای لیپوماتیک بدن چیست

لیپوماتیک بدن  برای بیمار مزایایی دارد که در زیر به برخی از انها اشاره شده است :

– در روش لیپوماتیک ازبی حسی موضعی استفاده می شود فرد نیاز به بیهوشی نخواهد داشت  و بیمار احساس درد نخواهد داشت.

– عمل لیپوماتیک در تهران  اگر در محلی مجهز وبهداشتی انجام بگیرد امکان عفونت بسیار کاهش می یابد.

– امکان آمبولی برخلاف روشهای دیگر در روش لیپوماتیک بدن  بسیار اندک است.

– در این روش جمع شدن پوست نسبت به روش های دیگر بهتر صورت می گیرد و به بدن صدمات کمتری وارد می شود.

– بعد از لیپوماتیک در تهران فرد نیازی به بستری شدن  ندارد

– پس از عمل لیپوماتیک در تهران در محل مورد نظر تورم و ترشحات بسیار کمی وجود دارد

– بعد از عمل فرد احساس خستگی و کوفتگی کمتری دارد .

– در روش لیپوماتیک در تهران افتادگی پوست به مراتب خیلی کمتر از روشهای دیگر است.

– درعمل لیپوماتیک  در تهران از چربی های شکم می توان برای قسمت های دیگر بدن صورت مانند لب و یا گونه استفاده کرد.

لیپوماتیک در تهران

معایب لیپوماتیک درتهران  چیست   

– این جراحی به زمان زیادی نیاز دارد که باعث خستگی و اشتباهات جراح می شود.

– به دلیل  ایجاد ضربات شدید در لیپوماتیک  بدن فرد احساس کوفتگی های شدیدی می کند

– افراد مبتلا  به بیماریهای فشارخون بالا، بیماران قلبی و عروقی و دیابت قبل از انجام عمل لیپوماتیک با پزشک معالج‌ خود مشورت می کنند ودر صورت تایید پزشک می توانند این عمل را انجام دهند .

مراقبت های لازم بعداز عمل لیپوماتیک تهران

–  برای جلوگیری از شل شدن پوست بعد از لیپوماتیک تهران ، بهتر است بیمار حداقل تا ۹ هفته از گن  استفاده  کند .

-بعد از عمل لیپوماتیک بیمار حداقل تا دو هفته  در بدن کبودی دارد و بیمار نباید نگران باشد.

– یکی دیگر از مراقبتهای که  بعد از لیپوماتیک تهران  باید توسط اشخاص رعایت شود طرز نشستن فرد است.زیرا بعد از عمل فرد نباید به مدت طولانی حالت ۹۰ درجه بنشیند و حتی الامکان باید به روی صندلی لم دهد.

-تا جای امکان از غذای پر نمک و پر چرب برای کاهش ورم بدن کم کنید

لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب نیست

قبل لیپوماتیک، پزشک برای بیماران چندین آزمایش را تجویز می کند و بعد از مشاهده آزمایشات ، در صورتی که نتیجه آزمایشات  برای او رضایت بخش باشد لیپوماتیک را برای بیمار انجام می دهد. در غیر این صورت پزشک  این عمل را انجام نمی دهد.

 

افرادی هستند که دچار چاقی مفرط  هستند وانجام روش لیپوماتیک تهران صرف نظرمی کنند. روش لیپوماتیک در تهران برای تخلیه چربی ها در یک نقطه خاص از بدن استفاده می شود واین روش مناسب افرادی است  که قسمتی از بدن او بیش از حد چاق است  اما لیپوماتیک در تهران برای کسانی  که به طور کامل بدن چاق یک دستی دارند مناسب نیست. زیرا لیپوماتیک در تمامی نقاط بدن او باید انجام شود که انجام  لیپوماتیک برای کل بدن ، خطراتی را برای بیماران به وجود می اورد

 

لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک بدن بر روی کدام قسمت های بدن انجام می شود؟

از لیپوماتیک می توانید برای برخی از قسمت های بدن استفاده کرد در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است:

-لیپوماتیک پشت

-لیپوماتیک شکم و پهلو

-لیپوماتیک غبغب

-لیپوماتیک بازو

لیوماتیک باسن و ساق پا

توصیه‌های لازم بعد از جراحی با لیپوماتیک

۱. به دلیل عدم تحریک کلاژن‌ها و شلی پوست بعد از جراحی با لیپوماتیک، حداقل تا ۹ هفته گن پوشیده شود. البته بهترین زمان توصیه شده برای پوشیدن گن ۶ ماه است.

۲. به دلیل اینکه کبودی، خونریزی و کوفتگی با لیپوماتیک زیاد است و این کبودی حداقل تا ۲ هفته طول می‌کشد به بیمار اطلاع داده شود که بیمار دچار استرس نشود.

۳. به دلیل خونریزی شدید بیمار و احتمال افت شدید فشار خون، در اطاق عمل حتما ست احیا و کیسه‌های خون مطابق با گروه خونی بیمار از قبل مهیا باشد که در صورت نیاز بیمار، بلافاصله به بیمار خون تزریق شود.

۴. به دلیل آسیب احتمالی به تخمدان‌ها ناشی از ضربات شدید ویبریشن و هم چنین خونریزی شدید ناشی از استفاده از لیپوماتیک، جلو و عقب افتادن پریود امری شایع است. پس برای جلوگیری از استرس به بیمار، حتما بیمار از نامنظمی پریود بعد از عمل آگاه شود.

 

لیپوماتیک در تهران

تاثیر لیپوماتیک چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج ظاهری لیپوماتیک در تهران به سرعت قابل مشاهده است و از بین رفتن کامل چربی‌های ممکن است حدود ٣ ماه طول بکشد. بر خلاف لیپوساکشن که نیازمند یک شب بستری در بیمارستان و طی کردن دو هفته دوران نقاهتس است، لیپوماتیک کمترین زمان بهبودی را نیاز دارد و بیماران می توانند تقریبا بلافاصله به فعالیت های روزمره‌ی خود بازگردند. علاوه بر این، سوزش، کبودی و تورم پوست به طور قابل توجهی در این روش کاهش یافته است.

 

استحمام پس از عمل لیپوماتیک

یکی از مهم ترین مراقبت های بعد از انجام این عمل ، استحمام بیمار است که باید مورد توجه قرار بگیرد. معمولا یک روز بعد از انجام عمل ، زمان مناسبی برای استحمام است. چرا که تخلیه مایعات از بدن در طی ۴۸ ساعت اول صورت می گیرد.

برای این کار بدون اینکه به محل عمل فشار وارد کنید ، به آرامی با کف دست ناحیه مورد نظر را به سمت پایین (برای تخلیه بهتر چربی و مایعات) ماساژ دهید.

بهتر است که استحمام با آب ولرم انجام گیرد و بیمار از نشستن در وان پرهیز نماید. حمام کردن می تواند در کاهش کبودی ها و درد بعد از عمل بسیار موثر باشد به همین دلیل توصیه می شود که بیمار هر روز دو بار استحمام کرده و محل عمل را ماساژ دهد.

 

لبپوماتیک در تهران

 

زخم و عفونت ناشی از لیپوماتیک در تهران

جای زخم ناشی از للیپوماتیک در تهران بسیار کوچک و ظریف بوده و مراقبت های بعد از جراحی هم در سرعت بهبودی آن مؤثر است. به این معنی که اگر مریض تمامی تجویزات و توصیه های پزشک را رعایت کند، زخم در مدت کوتاهی درمان میشود . ولی بی توجهی به تجویزات پزشک و عدم مراقبت درست از ناحیه جراحی شده، ممکن است به عفونت تبدیل شده و سلامت مریض را تهدید کند.

استفاده از گن بعد از عمل

 

پس از انجام لیپوماتیک، به منظور تخلیه مایعات و ترشحات اضافی از نواحی بریده شده، و همین طور برای کاهش ورم و جمع شدن پوست باید متناسب با سایزتان از گن لاغری برای مدتی استفاده کنید. برای عمل هایی که از سینه تا زانو انجام شده اند معمولا باید از گن های یکسره استفاده کرد

 

تا مدتی بهتر است فقط در هنگام حمام رفتن گن را در آورید و پس از حمام و خشک کردن بدن مجددا آن را بپوشید و تا وقتی که ترشح کاملا قطع شود بهتر است از گن استفاده کنید.

 

 

 

نتایج حاصل از لیپوماتیک

نتایج حاصل ازلیپوماتیک  بلافاصله بعد از جراحی برای همه افراد قابل مشاهده است. چربی برداشت شده، بعد از انجام این عمل لاغری  در صورتی‌که بیمار سبک زندگی و رژیم غذایی سالمی داشته باشد، چربی اضافه در همان قسمت یا قسمت‌های دیگر بدن بازنمی‌گردد. افرادی که عمل لیپوماتیک را انجام داده‌اند اذعان می‌دارند که پوست ناحیه درمان شده سفت‌تر و محکم‌تر شده است.

البته ممکن است پس از عمل لیپوماتیک پوست شما کمی قرمز، حساس به لمس و متورم شده و با افزایش استحکام بافت همراه باشد که پس از چند هفته از بین می‌رود. ماساژ ناحیه درمان شده دو مرتبه در روز و هر مرتبه به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه به بهبود نتایج این جراحی کمک می‌کند. فعالیت‌های روزانه و تمرینات ورزشی بلافاصله پس از عمل قابل انجام است. تمرینات سبک ورزشی با آب‌رسانی مناسب به تجمع چربی‌ها از طریق سیستم لنفاوی و بهبود نتایج کمک می‌کند.

 

دوران نقاهت عمل جراحی لیپوماتیک

-در طول دوران نقاهت عمل لیپوماتیک به این نکته  توجه داشته باشید که از پوشیدن لباس های تنگ که به ناحیه عمل فشار وارد خواهد کرد پرهیز کنید.

 

-محل بخیه زده شده توسط پانسمان پوشیده خواهد شد و نیاز است برای جلوگیری از هرگونه عفونت شستشو را فراموش نکنید.

 

-حتماً دستورالعمل های مرتبط با مراقبت های بعد ازعمل را از پزشک خود دریافت نمایید  دقیقاً طبق آن عمل کنید و اگر به شما رژیم غذایی یا نسخه ی دارویی داده شد آن را مو به مو رعایت کنید.

 

 

 

 

-تا مدتی بعد ازجراحی از فعالیت های سنگین و بلند کردن هرگونه وسیله خودداری کنید تا زخم های اولیه بهبود یافته و بتوانید به زندگی عادی خود بازگردید.

-تورم ها و کبودی های ناشی از عمل جراحی لیپوماتیک ممکن است تا چند ماه نیز باقی بماند اما جای نگرانی وجود نداشته و به زودی مشکلات رفع خواهند شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =