لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا یکی از روشهای زیبایی برای پاها است داشتن پاهایی کشیده و خوش‌فرم تقریبا آرزوی هرکسی به ویژه زنان است .البته این مسئله برای آقایان هم حائز اهمیت است  تا لباسی زیباتر بر تن داشته باشند، که همین امر می تواند در شغل و جذابیت اقایان تاثیرگذار باشد.

 

لیپوماتیک پشت ساق پا

جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا یکی از روشهایی است که به شما در داشتن پاهای زیبا کمک می کند .در این روش به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برای پاهایتان به‌وجود می‌آید. در لیپوماتیک پشت ساق پا به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برایتان ایجاد می‌شود.

جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا چگونه انجام می شود

همان گونه که می دانید چربی اضافه قسمت پشت ساق پا یک جربی سطحی است یعنی با چربی‌های انباشته شده‌ی زیاد سر و کار نداریم و این کار را آسان‌تر می‌کند. یکی از کارهایی که باید قبل از انجام عمل لیپوماتیک پشت ساق پا پا انجام شود این است که جراح باید ابتدا نواحی‌ایی از پشت ساق پا، مچ پا یا زانو که باید تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرند را مشخص می‌کند.  متخصص همیشه باید  به میزان مشخصی از داروی بی حسی موضعی به ناحیه تحت درمان تزریق کند تا عمل لیپوماتیک ساق پا، پشت ساق یا شاید زانوی شما بدون درد انجام شود. در مرحله‌ی بعد، متخصص با دقت کمی می‌تواند به‌راحتی بافت عضلانی پا را از چربی‌های اضافه تمیز داده و کانتور طبیعی پاها را تشخیص دهد.

در این مرحله، دکتر با احتیاط کامل  برش‌های کوچکی را در ناحیه ساق پا و مچ پا ایجاد کرده و کانولایی کوچک  را وارد بافت چربی می‌کند. کانولا که حرکتی ویبره مانند و چرخشی دارد موجب شکسته شدن بافت‌های متراکم چربی شده و در نتیجه می‌توان چربی اضافه را به‌راحتی برداشت.

مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک پشت ساق پا

 

-بیماران بعد از لیپوماتیک  برای بازگشتن به فعالیت‌های روزانه نیاز به استراحت خاصی ندارند روز پس از انجام عمل می‌توانید کارهای روزانه خود را از سر بگیرید.

 

-دوره نقاهت لیپوماتیک پشت ساق پا بسیار کوتاه است. در طول این مدت، باید تا دو هفته گن مخصوصی را به صورت ۲۴ ساعته در ناحیه تحت درمان بپوشید.

 

-البته به این نکته توجه داشته باشید که یک هفته اول پس از لیپوماتیک ساق و مچ پا کارهای سنگین انجام ندهید و بیشتر استراحت نمایید. پس از دو هفته می‌توانید فعالیت‌های سنگین‌تر و شدیدتر را انجام دهید.

 

-پیاده‌روی پس از لیپوماتیک پشت ساق پا باعث می شود روند بهبودی به سرعت انجام بگیرد و بسیار مفید است. درد ناشی از  لیپوماتیک پشت ساق پا کم و چیزی شبیه به کوفتگی و درد پس از یک تمرین ورزشی سخت است. اما در صورت احساس آن، برای کاهش درد و ورم بعد از لیپوماتیک پشت ساق پا، مقدار کمی مسکن تجویز می کند.

کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوماتیک پشت ساق پا و ران

 

اگر وقتی برای ورزش کردن ندارید و توانی برای رژیم گرفتن هم ندارید ، لیپوماتیک بهترین گزینه‌ای  برای لاغری است که می‌تواند روی میز شما قرار بگیرد. اما حواستان باشد که سلامت عمومی شما برای جراح مهم است. همچنین قابلیت ارتجاعی پوست و مصرف نکردن سیگار از دیگر مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

لیپوماتیک پشت ساق پا

اگر پای بیمار از قسمت زانو تا مچ پا دچار چاقی باشد  برای درمان با لیپوماتیک ساق پا مناسب است ..اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را با دست بگیرید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود نیز میتوانید برای انجام این جراحی متقاضی مناسبی باشید .

اگر دارای مچ پای چاقی هستید و هنگامی‌که آن را فشار می‌دهید به داخل می‌رود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد متقاضی خوبی برای لیپوماتیک ساق پا هستید .

لیپوماتیک ساق و مچ پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپوماتیک باعث می‌شود برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ها تناسب نداشته باشد نیز بسیار کاربردی است .

فواید لیپوماتیک پشت گردن

 

در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوص ی موجب تخلیه چربی آن خواهد شد. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن آن بخش را با گن هایی که پزشک تجویز نموده است سفت و محکم بسته شود . در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه استفاده میشود و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

عوارض لیپوماتیک پشت گردن

 

۱-از آنجا که زیر چانه به غده تیروئید نزدیک است در عمل جراحی پلاستیک گردن دقت زیادی باید توسط جراح انجام گیرد .

 

۲-بعد از لیپوماتیک گردن ممکن است التهاب ایجاد شود که بعد از گذشت دو هفته رفع خواهد شد.

 

۳-همچنین در صورت عدم استفاده ی درست از گردن بند هایی که پزشک جراح تجویز می نماید ممکن است باعث بیشتر شدن افتادگی زیر گردن شود و عوارض بعدی به دنبال خواهد داشت.

 

 

 

۴-استفاده از لیپوماتیک گردن برای کم کردن وزن نیست و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی زیر چانه که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن برطرف کرد

لیپوماتیک پشت ساق پا

۵-علاوه بر این در لیپوماتیک گردن لازم است مراقبت های بعد از جراحی به دقت انجام شود زیرا هر نوع کم کاری در جراحی صورت ، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد.

لیپوماتیک ران و ساق پا

 

درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک به راحتی قابل برطرف شدن است ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب ایجاد پای بزرگ و نامتناسب شده است که نمی توان در این گونه موارد نمیتواند با لیپوماتیک ران و ساق پا درمان شود از نظر زیبایی پا به نواحی زیر دسته بندی میشود :

 

۱-پشت ران

۲-پشت ساق پا و قوزک

۳-خارج ران

۴-جلو ران

۵-داخل ران

۶-اطراف زانو

 

لیپوماتیک ران و پشت ساق پا

 

در روش لیپوماتیک پشت ساق پا و ران چربی های داخل ران و خارج ران با استفاده از ساکشن تخلیه  می شود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد  می کند، پس از لیپوماتیک ران و ساق پا علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، علاوه بر هموار شدن سطح پوست پاهای بیمار می تواند ظاهری زیبا را به دست آورد.

لیپوماتیک ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا وران  یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به وجود می آورد نواحی مختلف بدن را می توان لیپوماتیک کرد ، پس از تخلیه چربی ها می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه انتقال داد ، در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص و یا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن انجام داد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =