لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پهلوها یکی از بهترین روش‌های لاغری پهلو است این روش بدون درد و با کمترین عوارض انجام می شود.در بیشتر افراد چربی‌های ناحیه پهلو با انواع روش‌های لاغری مانند ورزش کردن و رژیم‌های سخت حذف نمی شود و یکی از بهترین روشهای در حال حاضر برای رفع جربی پهلو ها استفاده از روش لیپوماتیک پهلوها  است.
لیپوماتیک پهلوها یکی از پرطرفدارترین عمل جراحی در بین انواع مختلف پیکرتراشی است. امروزه تکنیک‌های نوین، جهت لاغری و جراحی زیبایی پهلو ارائه شده است که با تخلیه چربی‌های موضعی از پهلوها تناسب اندام خوبی در بدن فرد ایجاد می کند.

جراحی پهلوها

لیپوماتیک پهلوها یکی از مدرن‌ترین و بهترین تکنولوژی‌های پیکرتراشی در سال‌های اخیر است. شل شدن پوست ناحیه پهلو، تجمع چربی در ناحیه پهلو، خطوط ترک پوستی پهلو همه از مشکلاتی است که به علت افزایش سن، چاق و لاغر شدن اتفاق می‌افتد.لیپوماتیک پهلوها به منظور لاغری موضعی در ناحیه پهلو انجام می‌شود تا بیمار به اندام ایده‌آل خود که در واقع پهلویی کشیده، صاف و بدون چربی اضافه است، به راحتی برسد.

نحوه انجام لیپوماتیک پهلوها

برای انجام عمل لیپوماتیک پهلوها ، ابتدا این اندام تحت بررسی متخصص قرار می‌گیرد نوع چربی این ناحیه مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به سایز، میزان افتادگی و سایر خصوصیات، میزان خروج چربی‌های احتمالی تخمین‌زده می‌شود .
برای شروع عمل لیپوماتیک در ناحیه پهلو، ابتدا بی‌حسی موضعی در محل مورد نظر تزریق می‌شود و برش‌های کوچکی روی پهلوهای شما ایجاد می‌شود تا لوله کانولا وارد بدن بشود و چربی‌های موجود در ناحیه پهلو را بدون هیچگونه آسیب به رگ‌ها و ماهیچه‌ها، بصورت امولسیون از بدن خارج می شود و فرد به تناسب اندام دلخواه می رسد.

مزایای انجام لیپوماتیک پهلوها

-با انجام یک جلسه می توانید چندین سایز از دور کمر و پهلوهای خود را کاهش دهید.
-این روش لاغری در بیشتر افراد بدون بازگشت است.
-بعد از لیپوماتیک پهلو فرد دچار عارضه خاصی نخواهد شد.
-یکی از روش های بی خطر برای لاغری ،لاغری با لیپوماتیک است.
– دوره نقاهت در روش لیپوماتیک ها بسیار کم می باشد.
-برای انجام لیپوماتیک پهلو نیازی به بیهوشی کامل ندارید.
-خطر آمبولی در لیپوماتیک پهلوها وجود ندارد.
همچنین لیپوماتیک پهلوها باعث لیفت و همچنین سفت شدن بدن شما نیزخواهد شد.

جراحی پهلوها

لیپوماتیک پشت وپهلو

در بیشتر افراد چربی های موضعی در پشت وپهلوها دیده می شود اما باید گفت که بیشترین کاندیدهای لیپوماتیک پشت و پهلو را مردان تشکیل می دهند. چربی های پهلو هم از آن دسته چربی هایی است که تنها با رعایت رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند و علاوه بر این با گذشت زمان، تجمع سلول های چربی در پهلوها هم روز به روز افزایش می یابد.

همانند لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پشت وپهلو نیز برای خلاص شدن از شر چربی های تجمع یافته در قسمت پهلوها و پشت است
همان گونه که مب دانید افراد بسیاری با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. چرا که برای خوش اندام نشان دادن فرد، صاف بودن پهلوها کمک زیادی می کند و اندام ساعت شنی را برای فرد رقم می زند.

لیپوماتیک پشت وپهلو

لیپوماتیک پشت وپهلو برای بهبود ظاهر اندام افرادی که دچار چاقی در ناحیه پهلو هستند روش مناسبی است وبیشتر افراد ازنتیجه ان لذت می برند.

یکی از مشکلاتی که می تواند در زیبایی اندام افراد تاثیر بگذارد چربی هایی است که در پشت وپهلو جمع می شود. در مواردی که این چربی ها در پشت وپهلو زیاد باشد می تواند باعث افتادگی کمر افراد شود. این امر زیبایی اندام فرد را بیش از اندازه تحت الشعاع قرار می دهد. لیپوماتیک می تواند چربی های این ناحیه را هم خارج کند و از بین ببرد. برای انجام لیپوماتیک پهلو و کمر از بی حسی موضعی استفاده می شود. بهبودی بعد از لیپوماتیک نیاز به زمان بسیار کمی دارد. انتخاب جراح نیز می تواند یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار باشد.

لیپوماتیک پهلووشکم

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم هادر قسمت شکم و پهلو خود چربی های اضافه دارد و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام انها می شود.به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال روشی هستند تا چربی های شکم و پهلو خود را از بین ببرند . در حوزه پزشکی و از بین روش های لاغری با جراحی، لیپوماتیک بهترین روشی می باشد که برای از بین بردن چربی های تجمع شده در ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

فواید لیپوماتیک پهلووشکم

بعد ازجراحی فرد دچار تغییرات زیادی می شود
پهلوها بر سایز لباس تاثیر می گذارند و بعد از لیپوماتیک ۱ الی ۲ سایز کم میکنید
لیپوماتیک پهلو وشکم به دوره نسبتا کوتاهی نیاز دارد
روش بی خطری است که فقط با بی حسی موضعی انجام می شود.

جراحی پهلو ها

مراقبت های بعد از لیپوماتیک پهلووشکم

استفاده از گن های مخصوص بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو الزامی است گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کاهش پیدا کند و فرم زیباتری در این نواحی ایجاد شود .

به هیچ عنوان بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های اولیه فعالیت های سنگین انجام ندهید . تا جایی که امکان دارد استراحت کافی در ابن مدت داشته باشید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کاهش می یابد .

هزینه لیپوماتیک پهلو وشکم

هزینه لیپوماتیک پهلو وشکم به میزان چربی خارج شده از ناحیه پهلو، مدت زمان انجام  لیپوماتیک، تعداد جلسات لازم برای رسیدن به سایز مورد نظر و دستگاه‌های مورد استفاده درعمل لیپوماتیک پهلو بستگی دارد. افرادی که دچار اضافه وزن زیادی هستند.با یک جلسه به لاغری موضعی موردنظر خود دست نمی‌یابند، می‌توانند برای انجام مجدد عمل لیپوماتیک، در صورت تایید متخصص و پزشک جراح طی جلسات بعدی اقدام کنند.

لیپوماتیک پهلوها

درآخر شما می توانید با انتخاب جراح متخصص وبا تجربه اثرات جانبی لیپوماتیک شکم و پهلو را تا حد زیادی کاهش دهید ، همچنین اگرجراح لیپوماتیک این جراحی را انجام دهد دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک کاهش می یابد. بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو، بیمار حتما باید از گن استفاده کند و از انجام فعالیت های سخت خودداری کند.تا به نتیجه مطلوب برسد.

 

بهترین زمان لیپوماتیک پهلوها

 

لیپوماتیک پهلوها نیازمند زمان یا شرایط ویژه ای نیست ، در واقع در هر فصلی از سال و یا در هر روز از ماه می توان این اقدام را انجام داد .

شرایط کلی بیمار اگر به صورت صد در صدی مناسب و استاندارد باشد و در واقع فرد مشکل پزشکی خاصی نداشته باشد می تواند این عمل را انجام دهد ، زیرا لیپوماتیک در واقع یک روش غیر جراحی است که بدون نیاز به برش و بیهوشی انجام می شود .

استفاده از گن بعد ازلیپوماتیک پهلوها

استفاده از گن مخصوصا بعد از لیپوماتیک پهلوها از مواردی است که باید آن را حتما رعایت نمایید.

پوشیدن گن بعد ازلیپوماتیک پهلوها برای تخلیه بهتر چربی ها از محل های لیپوماتیک است ، در واقع با فشاری که گن به بدن شما وارد می کند باعث می شود تا چربی ها ی باقی مانده در بدن شما به راحتی تخلیه شوند ، گن باید متناسب با فرم و سایز بدن خریداری شود و پیش از آن نیاز است تا سفارشات جراح را پیگیری نمایید.

جراحی لیپوماتیک پهلو

توصیه می شود که ۲ تا ۳ هفته گن تنگ و ۴ تا ۶ هفته گن شل استفاده نمایند، این اقدام باعث می شود که تا نتایج درخشان تری از نتیجه لیپوماتیک دریافت نمایید .

بعد از روز جراحی نیاز است استحمام کنید ، تنها در زمان استحمام می توانید گن را بیرون بیاورید و بعد از آن نیز باید مجددا این اقدام را انجام دهید ،پوشیدن گن بعد از جراحی به مدت ۷ تا ۱۰ روز نیاز است و اگر بیشتر از این مدت مقدور بود بلامانع است .

پوشیدن گن باعث می شود تا پوست فشرده شود و در نهایت تخلیه چربی ها به صورت کامل انجام گیرد .

 

 

تغییرات پوست پس ازلیپوماتیک پهلوها

انجام لیپوماتیک پهلوها جهت از بین بردن چربی های اضافه می باشد ، با استفاده از لیپوماتیک می توان در یک جلسه حجم زیادی از چربی ها را در یک جلسه تخلیه نمود .
در روش لیپوماتیک می توان چربی های را که در نواحی مختلف نظیر ران ها ، شکم ، پهلوها وکمر ، باسن ، پهلوها و … انباشته شده است را تخلیه نمود .
در روش لیپوماتیک پهلوها به دلیل اینکه از امواج اینفراسونیک استفاده می شود لیفت پوست نیز رخ می دهد ، روش لیپوماتیک لیفت کنندگی پوست رخ می دهد و این مورد یکی از مزیت های این روش نسبت به سایر روش های قدیمی می باشد .
در روش لیپوماتیک پهلوها افتادگی و شلی پوست بسیار اندک رخ می دهد ، تغییرات پوست به عوامل مختلفی وابسته است نظیر :
جنسیت
سن
تعداد بارداری در بانوان
جنس پوست
ناحیه مورد عمل
ژنتیک

 

 

زمان بهبودی در عمل لیپوماتیک پهلو

در روشهای قدیمی تر مانند لیپوساکشن به دلیل تزریق زیاد مایع بی حسی و آسیب بافتی بیش از حد و همچنین بیهوشی گاهی اوقات تا دوماه پس از عمل بیمار درد داشته و دوره بهبودی آن طول می کشد،اما در عمل لیپوماتیک بیشتر بیماران از فردای عمل فعالیت روزانه خود را پی گرفته و حداکثر زمان ممکن برای مراقبت اولیه یک هفته می باشد

 

 

 

عمل لیپوماتیک پهلو برای چه افرادی مناسب است؟

با وجود اینکه عمل لیپوماتیک یا پیکرتراشی به عنوان یکی از بهترین روش‌های جراحی لاغری محسوب می‌شود، اما قطعا برای تمام افراد مناسب نیست. عمل لیپوماتیک بازو، عمل لیپوماتیک شکم و پهلو و عمل لیپوماتیک ران پا به افرادی توصیه می‌گردد که دارای چربی مقاوم در این نواحی باشند. بنابراین، در صورتی که چربی زیادی در این مناطق وجود داشته باشد، انجام این جراحی برای شما مناسب نخواهد بود.چرا که هدف اصلی از این جراحی، پیکرتراشی و تغییر شکل بدن است   پس قبل از اینکه تصمیم قطعی خود را در رابطه با انجام این جراحی بگیرید، ابتدا با یک فرد متخصص مشورت نمایید.

 

 

 

 

رژیم غذایی بعد از عمل لیپوماتیک پهلو

پس از پیکر تراشی فرم بدن ،معمولا تا چندین ماه طول میکشد تا به تدریج نتیجه نهایی از عمل انجام شده میسر گردد،این در حالی است که شما هم همزمان بعد از انجام عمل رژیم غذایی مناسب را در راستای بهبودی کامل را نیز در پیش گیرید  .
در مورد تغذیه ورژیم غذایی بعد از عمل باید گفت که تغذیه مناسب و دائمی نقش به سزایی در حفظ تناسب اندام بعد از عمل دارد باید در این مورد به توصیه های غذایی پزشک معالج برای حفظ تناسب اندام دقت کنید واز پر خوریها وعادت های غذای قبل از عمل اجتناب کنید تا برگشت چربی های را غیرممکن کنید.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =