پروتز سینه مارک منتور

پروتز سینه مارک منتور از بهترین نوع پروتز های مورد استفاده در جراحی سینه است که در جراحی پروتز سینه برای بیشتر خانم ها از پروتز سینه مارک منتور استفاده می شود. همان گونه که می دانید تمام بانوان علاقه به داشتن اندام های زیبا دارند ،لیفت سینه و پروتز سینه از جراحی های زیبایی است که بیشتر مورد توجه خانم ها قرار گرفته است.

 

پروتز سینه مارک منتور

اکثر پروتز سینه هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ،از جنس سیلیکون هستند . این نوع پروتز ها لایه ای سیلیکونی دارند که قوامی کاملا شبیه به فرم طبیعی سینه دارند .

پروتز هایی که برای این جراحی مورد استفاده قرار می گیرند تمامی مورد تایید FDA  امریکا هستند و هیچ گونه شواهدی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی این نوع پروتزها مشاهده نشده است . لازم به ذکر است که حتی اگر این پروتز ها را با چاقو نیز برش دهیم محتویات آن پخش نمی شود و قوام خود را حفظ می کنند و تراوش و یا ترکیدن در این پروتز ها معنایی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده از نتایج این جراحی لذت ببرید .

انواع مارک های پروتز سینه

در این مقاله قصد داریم برای کمک به عزیزانی که تصمیم به عمل پروتز سینه دارند به معرفی بهترین مارک پروتز سینه بپردازیم  تا بتوانند با شناخت مارک ها،با آگاهی و شناخت بهتری برای انتخاب بهترین مارک پروتز سینه و عمل جراحی تصمیم بگیرند.

پروتز سینه مارک منتور

پروتز سینه مارک منتور یکی از مارک های خوب پروتز سینه محسوب می شود که در ایران نیز این نوع پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد. و استفاده ازآن موجب می شود نتیجه ی عمل مطلوب و رضایت بخش برای افراد مختلف باشد . پروتز سینه مارک منتور از باکیفیت ترین مواد سیلیکونی ساخته شده اند  و حتی پروتز های آب نمکی این مارک هم بسیار با کیفیت می باشند به همین دلیل خرید پروتز سینه مارک منتور ،یک خرید معقولانه است.

دلیل استفاده از  پروتز سینه مارک منتور چیست

پروتز سینه مارک منتور در کشور امریکا تولید شده اند  که این شرکت ها بر اساس نیاز مشتریان و براساس ترجیح های شخصی، آناتومی بدن، بیماری به تولید انواع مختلفی گردیده اند و این تنوع یکی از دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن پروتز سینه مارک منتوردر بین خانم ها می باشد.اما پروتز سینه مارک منتور  را به کسانی که قصد انجام عمل پروتز سینه برای موارد زیبایی و درمانی را دارند مارک خوبی پیشنهاد می کنیم.

پروتز سینه مارک منتور

پروتز سینه مارک پلی تک

شرکت تولید کننده پروتز سینه مارک پلی تک یکی دیگر از مارک های پروتز سینه است. امروزه این شرکت یکی از بزرگ‌ ترین تولید کنندگان پروتز سینه در بازار اروپا محسوب می شود. پورتفولیوی آن‌ها از دستگاه‌ های پزشکی برتر شامل بیش از ۱۵۰۰ تغییر از ایمپلانت های پستان برای زنان، ایمپلانت های بافت نرم برای مردان و همچنین ایمپلانت های عضله و عضله سرینی هستند. پروتز سینه مارک پلی تک با ایمپلانت های سفارشی، بسط دهنده بافت، محصولات therapy، و ابزارهایی برای liposuction و تجمع رنگ، ساخته شده است .

پروتز سینه مارک ناگور

پروتز سینه ناگور  با ضمانت بسیار طولانی تولید شده است، پروتز سینه مارک ناگور در قالب‌های سیلیکون و آناتومی وجود دارد . پروتز سینه مارک ناگور یک تولی ویژه ای است و همواره به بالاترین استاندارد تبدیل شده‌ است. در حقیقت، ما یکی از پایین‌ ترین نرخ‌ های گسیختگی در بازار را داریم، به علاوه افراد با استفاده از ضمانت آسایش پروتز سینه مارک ناگور مورد حمایت قرار می گیرند .

 پروتز سینه مارک منتور

 انتخاب بهترین مارک پروتز سینه وپروتز سینه مارک منتور

بهترین مارک پروتز سینه با توجه به اینکه پروتز سینه جزو جراحی های زیبایی ای می باشد که خیلی مورد توجه خانم ها قرار گرفته است، بنابراین طبیعی است که قبل از انجام عمل با سوالات متعددی روبرو می شوند و یکی از این سوالات این است که بهترین مارک پروتز سینه کدام است؟

اتتخاب بهترین مارک پروتز سینه مهم است چرا که علاوه بر بدن بیمار و شرایط جسمی و نوع مشکل وی،انتخاب بهترین مارک پروتز سینه  مانند پروتز سینه مارک منتور می تواند در نتیجه جراحی تاثیر بگذارد،

به همین دلیل هم پزشکان همواره سعی دارند از بهترین مارک پروتز سینه استفاده کنند . در این جراحی علاوه بر انتخاب یک مارک خوب پروتز، انتخاب جراح می تواند بسیار تاثیر گذار باشد در نتیجه جراح پلاستیک با بکار گیری از بهترین مارک پروتز سینه مانند پروتز سینه مارک منتور و مهارت بالایی که در این جراحی دارند بالاترین میزان رضایت را از بیماران عزیز خود دریافت کرده اند و با انجام این جراحی فرم بسیار زیبایی را در سینه ایجاد نموده اند .

 

پروتز سینه مارک منتور

تولید بهترین مارک پروتز سینه و پروتز سینه مارک منتور

تولید پروتز سینه و مخصوصا بهترین مارک پروتز سینه مانند پروتز سینه مارک منتور ،تکنولوژی بسیار بالایی را می طلبد که برخی از کشورها این تکنولوژی را در اختیار دارند و ایمپلنت های درمانی و زیبایی با کیفیتی را تولید می کنند.فردی که قصد انجام عمل پروتز سینه دارد باید از کیفیت پروتزی که قرار است در جراحی استفاده کند مطمئن شود و بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کند تا بتواند نتیجه دلخواه را بگیرد.

و هرگز نباید پروتزی را صرفا به خاطر ارزان بودن و بدون توجه به کیفیت آن انتخاب نماید ،چون در صورت انتخاب نکردن بهترین مارک پروتز سینه ،نتیجه جراحی رضایت بخش نخواهد بود .به غیر از پروتز سینه مارک منتور از بهترین مارک پروتز سینه  می توان پروتز پلی تک آلمانی و آریون فرانسه را نام برد.

چگونه  بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کنیم

بهتر است قبل از عمل سایزها و اشکال مختلف پروتز ها و همچنین بهترین مارک پروتز سینه را امتحان کنید و  تصمیم نهایی پس از مشورت با جراح و نظر خواهی با  اطرافیان خود بگیرد .در نهایت باید گفت که این بدن شماست و تصمیم گیری نهایی در این باره  به عهده خود شماست.

 

 

پروتز سینه مارک منتور

سعی کنید بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کنید توصیه می شود  تا حدی که آسیب واضحی به شما نرسد و پایداری کامل در احساس و تصمیم گیری تان وجود داشته باشد ،سایزی از مارک پروتز سینه را که دلتان می خواهد انتخاب کنید .

 

نکاتی درمورد پروتز سینه

تولید پروتز هایی سینه به تکنولوژی بسیار بالایی نیاز دارد برخی از کشور ها دارای این تکنولوژی می باشند و در زمینه درمانی و زیبایی ایمپلنت هایی با کیفیت بالایی را تولید می کنند ، افرادی که می خواهند جراحی پروتز سینه انجام دهند باید از کیفیت پروتزی که قرار است در جراحی آن ها استفاده شود مطمئن شوند و به همین دلیل پروتز هایی با کیفیت بالا انتخاب نمایند تا نتایج بهتری را دریافت کنند . به هیچ عنوان بدلیل قیمت پایین پروتز هایی را انتخاب نکنید که کیفیت نامرغوبی دارند زیرا موجب می شود که شما نتوانید نتایج مطلوبی را از این جراحی دریافت کنید . پروتز منتور و سیلیمد برزیلی دو نوع پروتزی هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند.

 

نکاتی بعد از پروتز سینه

شخص باید در ابتدا تمام انتظارات خود را به جراح سینه بیان نماید تا جراح بر اساس شرایط بهترین پروتز سینه را برای او انجام دهد ، جراح است که  می تواند تشخیص دهد که کدام پروتز سینه برای چه شخص مناسب می باشد .

تا یک هفته پس از پروتز سینه نباید رانندگی نماید

در هفته های اول برای کاهش درد از مسکن و داروها استفاده نماید

فعالیت های سنگین را در هفته های اول پس از جراحی نباید انجام دهید.

پروتز سینه مارک پلی تک

پروتز سینه مارک پلی تک یکی دیگر از مارک های پروتز سینه است که با استاندارد های با کیفیت و انواع محصول منحصر به فرد ترکیب می شوند.

برای مطابقت با استاندارد های بالا، کاشت پروتز سینه مارک پلی تک را به طور انحصاری در آلمان تولید می شود. هر ایمپلنت های پستان قبل از اینکه به بازار عرضه شود، تحت یک بررسی کامل قرار می ‌گیرد.

زمانی که بیماران و جراحان آن‌ها ایمپلنت های پستان را انتخاب می ‌کنند که مناسب با نیاز های آن ها باشد، می ‌توانند به داشتن یک محصول سازگار با بدن بدون در نظر گرفتن شکل، اندازه یا سطح انتخاب شده اطمینان  حاصل شود .

 

افراد مناسب برای جراحی زیبایی سینه

-افرادی دارای سینه های آویزان ، افتاده و شل دارند.

-افرادی که سینه های بسیار کوچک دارند.

-افرادی که بخشی از بافت سینه یا تمام بافت سینه خود را از دست داده اند.

-افرادی که سینه های نامتقارن دارند.

تاثیر انتخاب بهترین مارک پروتز سینه

همان گونه که می دانید عمل جراحی سینه بیشتر به دلیل ترمیم سینه ، کاهش سایز سینه ، افزایش سایز سینه  یا زیبایی سینه انجام می شود.و به همین دلیل نوع جراحی سینه و دستمزد جراح سینه و استفاده از بهترین مارک پروتز سینه  در نتیجه پروتز بسیار تاثیر گذار است.انتخاب یک جراح سینه خوب و بهترین مارک پروتز سینه هر چند که دستمزد جراح بالا دارد باعث می شود تا از عوارض جراحی سینه  در امان باشید و از زیبایی فرم سینه ها لذت ببرید.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =